W każdej formie wyrazu ,oddaję swą pamięć wraz z modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Światełko i modlitwę
zostawiamy
Zgłoś SPAM
Jola
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [(**)]
NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Najgorszym uczuciem jest bezradność wobec cierpienia ♥ MARIUSZU ;(
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Aniołki Nasze ...wyprzedzili nas w drodze i tajemnice pod powiekami skrywają
ku naszej przestrodze.I tylko cisza za Nich przemawia, szum drzew...drzemiący
znicz się pojawia by nieba dosięgnąć...
Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( Tysiące światełek dla
Was :*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"... pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię kochali..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają.Światełko i
modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) MARIUSZOWI
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie staniemy z Wami twarzą w twarz, powiemy Wam jak było tu
Was brak" ;,(:*:*Światełko Pamięci Aniołki :"( !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.