Niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie.Bądź szczęśliwy w lepszym
świecie.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*! Za wczoraj i na dziś aniołku światełko do nieba !
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Kochać, a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić
...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy pojawia się śmierć i kradnie nam Ukochaną osobę przeszywa serce
bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam jacy jesteśmy
wobec niej bezsilni.....
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć... Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie.. [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwa dla Ciebie zostawiamy
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna...Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Śpij spokojnie.....
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
W pamięci i w sercu na zawsze i na wieczność...(*) śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak krople łez podobne nasze dni, chmurne są i wietrzne, marzenie nasze, nasze
szczęście śpi hen w niebie - snem wiecznym...
Zgłoś SPAM
Jola-mama Emilka
Miłość jest nieśmiertelna......
Zgłoś SPAM
Jola
....Jeden Człowiek
.......Jedna Dusza
......A morze łez
i bezkresne cierpienie :((((((
[*] MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny,
ale nigdy nie odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Odłamano mi gałąż miłości Umarłą pochowałam w ziemi i spójrz mój
ogród rozkwitł nie można zabić miłości(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zbyt krótko! Zbyt szybko! Zbyt mało! Pozostały Wspomnienia..Marzenia..
Sny..Żal..Łzy... Pustka... I pamięć tamtych dni...╬♥╬
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.