Jest kwiat, który pachnie. Jest miłość, która nigdy nie umiera. Jest ktoś,
kto tęskni i szlocha. Jest ktoś, kto Was bardzo kocha!...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek...zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i składam
ducha mego w ręce Twoje...pamiętamy Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nie tracimy tych, których kochamy, bo możemy ich kochać w Tym, którego nie
traci się nigdy.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Mała kropla niczym kryształ spływa po policzku. Nie otarta płynie,
by spaść w otwarte dłonie..."-Światełko dla Was aniołki nasze kochane
!..:*:*
Zgłoś SPAM
Jola
Twe serce wędruje z nami,
po krętych ścieżynach losu,
wciąż czujemy Twoją obecność,
zapomnieć Ciebie nie sposób. Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
W pamięci i w sercu na zawsze i na wieczność...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
A kiedy noc zapadła cicha,nowa gwiazda zalśniła na Niebie. W niej będą
Ciebie widzieli Ci co Cię znali,co kochali Ciebie.Światełko i modlitwa dla
Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie..."
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil wspólnie spędzonych pozostaną na zawsze...i nadzieja, że
kiedyś znów się spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty.....
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
"...Jeszcze nie była pora, to jeszcze nie był czas, zamykać bramę
marzeń"
światełko pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Halina
Pozostawiłeś ten ziemski świat i poszedłeś do nieba...tam nie ma smutku i
łez, tam tylko szczęście jest...(*)
Zgłoś SPAM
Jola
ŚMIERĆ PRZYCHODZI...NIE PYTAJĄC CZY MOŻE ?
ZABIERA TYCH, KTÓRYCH TAK BARDZO KOCHAMY !
A POTEM PUSTKA...
I SERCE KRZYCZY !!!
DLACZEGO BOŻE
ŚWIATEŁKO DO NIEBA (*)(*)(*)I MOJA CICHA MODLITWA
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał. Czuwaj nad swoimi
bliskimi, którzy zawsze o Tobie myślą."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Jesteś w naszym kochaniu .W sercu,w głowie,w mówieniu W myślach,w każdym
oddechu W każdym cichym westchnieniu(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
mamy nadzieję, że przyjdzie czas, że będziemy wszyscy razem.Moja pamięć i
modlitwa.
Zgłoś SPAM
Tunio
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
są rzeczy, których cofnąć nie można, tak jak miłości do Was bo
miłość to nieśmiertelność. Moja pamięć i modlitwa za wczorajszy dzień i
dzisiejszy
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.