Jesteście naszymi Aniołami...co noc do poduszki przytulacie nasze łzy i
głaszczecie nasze zniecierpliwienie...tęsknimy tak bardzo....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Tęsknota jest okrutna ! :"(
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
W wieczności Bożej istnieje tylko jedno, trwanie. W czasie istnieje tylko
jedno, przemijanie. Św. Augustyn.Zapalam światełko za wczorajszy dzień i
dzisiejszy.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
To, że spocząłem w tak młodym lat rozkwicie, Świadczy, że istnieją rzeczy
cenniejsze nad życie.
Zgłoś SPAM
Jola
[[+]]+[[+]],Swiatełko pamięci niech zawsze ci świeci..
zostawiam modlitwę..[[+]]+[[+]]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia....tylko one nam pozostały...ale my chcemy pamiętać wszystko i
wszędzie...bo przecież BYLIŚCIE,JESTEŚCIE I BĘDZIECIE....
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wszystko wokół się zmienia, tylko to co jest w nas pozostaje takie samo, tego
nikt nam nie wydrze, nie zabierze, to nasze, zastrzeżone dla Was i dla nas...i
czasu nadziei, bo ona umiera ostatnia...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze ......
Modlitwa i światełko Pamięci
[*][*][*] Spoczywaj w pokoju [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola
[♥][♥][♥][♥][♥][♥ MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POKÓJ TWOJEJ
DUSZY [♥][♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czas jest zbyt wolny dla tych co czekają Zbyt prędki dla tych co się
boją.Zbyt długi dla tych co cierpią.Zbyt krótki dla tych co się cieszą.
Lecz dla tych co Kochają Czas Jest Wiecznością..
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA JURKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni,kocha i czeka..[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Mariuszku...[*]
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I CICHY SZEPT MODLITWY...
NIECH DOTRĄ DO NIEBA...
DO CIEBIE MARIUSZ...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Niech Mu w Niebie śpiewają wszystkie anioły a Bóg da szczęście
wieczne..[**]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nasze marzenia bez Was- nie są marzeniami, nasze sny bez Was- nie są snami,
nasze życie bez Was- nie jest życiem....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.