„Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później
znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie.” Aniołki tęsknimy ..:"(
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Nie ma chwil, których nie warto pamiętać... nie ma dni, których nie warto
wspominać,nie ma ludzi, których nie warto kochać. Trzeba tylko. serca
posłuchać, uczucia, pragnienia, wspomnienia(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie stracimy tego, co nas kiedyś cieszyło. Wszystko, co darzymy
głęboką miłością, pozostaje częścią nas....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"W Niebie już nie potrzeba Nadziei, tam jest tylko Miłość..."
Nadzieja pozostała dla nas, Ona ma pomóc nam przeżyć ten czas rozłąki
Niech ta rozłąka będzie chwilą ..:"(.! Aniołki ..
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Pamiętam i zawsze będę pamiętać Mariuszu.
Zgłoś SPAM
Jola
♥♥♥ Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ...
bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta ♥♥♥
MODLITWA I I ŚWIATEŁKO PEŁNE B ♥♥♥ [(**)][(**)][(**)]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was nasze życie pękło na drobne kawałki,to ból myśli,mrok duszy i
cierpienie…zapadła cisza z zgiełku świata...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber PAMIĘTAMY !!!!!!
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
♥♥♥....Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak
troskliwie dbamy... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego{*} ♥{*}
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ci, którzy Was kochali i których kochaliście, na zawsze Was zapamiętają,
ponieważ wyryliście Wasze imiona w ich sercach, a nie na marmurze...
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Gdyby łzy i miłość mogły wskrzeszać .. byłbyś tu z nami ...[*]...
TAK CIĘŻKO ŻYĆ,GDY SERCE TWOJE PRZESTAŁO BIĆ..[♥][♥][♥]NIECH BLASK
TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE
SERCE.[♥][♥][♥]
ZOSTAWIAM MODLITWĘ.....[♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Żeby wejść na któreś z kolei piętro musi być lina schody lub drabina
żeby wejść do Nieba wystarczy miłość (*)
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Wszystko co jest związane z Wami pamiętamy,głęboko w nas jest zachowane i
chociaż Wasze serca daleko to tak mocno zawsze kochane....[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.