Gdyby był tylko jeden ból rozpłynąłby się we łzach przeżroczystych,ale
jest miłość,jej radości i bóle są nieskończone.[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku....Z całego serca dziękujemy za
światełka modlitwę pamięć podczas naszej nieobecności dla Anetki.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego ...dobranoc aniołku .
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteśmy od siebie tak daleko, odcięci wstęgą- błękitną rzeką, myślami
czekamy....tęsknimy ogromnie, tak bardzo chcielibyśmy Was zobaczyć....
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tak mało chwil wspaniałych jest,tak mało słów co pięknie brzmią Tak
trudno dzisiaj mieć szczęśliwy dom.Odkąd Odszedłeś stąd ..[*]..
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Można odejść na zawsze ,by stale być blisko.
Zgłoś SPAM
Lusia
Piękne wrześniowe światełko Mariuszku...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..aniołki kochane tak smutno bez Was ! :"(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Smutne jest niebo bez słonca, Bez słońca smutny jest ptak, Smutne jest życie
człowieka, Gdy bliskich osób mu brak [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, a w
nas tylko smutek i tęsknota...i miłość do Naszych Aniołków
Zgłoś SPAM
Jola
OCZY PEŁNE ŁEZ ,
SERCE PEŁNE ŻALU ,
DUSZA PEŁNA SMUTKU,
DOM PRZEPEŁNIONY PUSTKĄ ...
ODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH CIĘ PAN BÓG
SWOJĄ MIŁOŚCIĄ
OTOCZY NA WIEKI... [♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Bóg Cię powołał do Królestwa nieba, z Jego wolą pogodzić nam się
trzeba. Chociaż jest tak bardzo ciężko.
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
Zostawiam moje światełko pamięci z modlitwą (*)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Niedzielna pamięć i modlitwa dla Ciebie Mariuszu.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci ..
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Dlaczego osoby które są tak bardzo kochane zbyt szybko nas opuszczają?Brakuje
mi słów [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Jola
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano...
Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął..została
tęsknota.[*]Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Jola
Cicho płaczę ,gdy nie widzi nikt.........Oczy gasną ,uśmiech dawno
znikł.......
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [*][*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.