W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję,
choć wieczności dzieli nas czas, że spotkamy jeszcze Was.... Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
[*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Pośród nas już nie ma Ciebie.
Pozostał smutek, tęsknota bez końca.
Wspomnienia to ostanie co pozostanie.
Kiedy kogoś zabraknie.
Zbyt dużo bólu. Zbyt dużo zła.
A Ciebie Mariuszu nie ma.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Jesteś Tam,gdzie nas wciąż jeszcze nie ma. Twego życia–tu został
poemat...W nas wyryte Twoje jest spojrzenie, gesty, czyny oraz głosu
brzmienie.”Jasne Światełko na dwa kolejne dni posyłam Ci do Nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
.....I wciąż tak trudno pogodzić się z Twoim odejściem. Na zawsze
zostaniesz w pamięci bliskich ,którzy wciąż tak bardzo Ciebie kochają
.........Światełko Pamięci dla Ciebie Mariuszu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.