"Dni człowieka są jak trawa
Tak kwitnie jak kwiat polny.
Gdy wiatr nań powieje, już go nie ma
I już go nie ujrzy miejsce jego"
Ps. 103,13-16 ❀❤❀ڿڰۣڿ((*))ڿڰۣڿ❀❤❀
Zgłoś SPAM
A.O
Nie ma nic z wyjątkiem cierpienia i żalu, gdy myślimy o ludziach, których
już nigdy z nami nie będzie, których nigdy nie przytulimy..Maryniu,w proch
się obróciłaś, z prochu powstaniesz...[[*]]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Pamiętaj, że prochem jesteś i w proch się obrócisz..." Pani Mario,
światełko na Środę Popielcową...
Zgłoś SPAM
(*)
ღ Radość minęła, tak szybko..Ale w sercach naszych na zawsze pozostał
ślad...ღ
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)PO BRAKU
INTERNETU(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z
WAMI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)DZIĘKUJEMY ZA
ZNICZE(▒┗☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Żadna prawda nie może uleczyć smutku po stracie ukochanej osoby. Nie
może go uleczyć żadna prawda, żadna uczciwość, żadna siła, żadna
dobroć.."Haruki Murakami .҈. ♥ .҈
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Kiedy zamiera wokół nas w ciszę zaklęty świt.I ten sam obcy
czas,puste dni..Gdy nam zabiera kogoś czas - rozpaczą sięgamy
gwiazd.”Światełko posyłam w Niebiańskie Przestworza do Pani
Marianny.❤️
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś..chcę Ci tylko powiedzie, że Kocham Cię ponad życie..i
oddałabym za Ciebie wszystko.. pobiegłaś w nieznane, pamiętaj, że
kiedyś, pobiegnę za Tobą..a sercem z Tobą, zawsze jestem.❤
Otwieramy oczy..budzimy się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA WAS TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiemy, że tego już nie zmienimy...Śpijcie
spokojnie Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
¸.•*ღ♥ღ*•MOJA SŁODKA MAMUŚ..KOCHAM CIĘ I CAŁUJĘ TWOJE PRACOWITE
RĘCE, KTÓRE TAK MI POMAGAŁY..¸.•*ღ♥ღ*•NIE CHCĘ JUŻ NIC WIĘCEJ,
TYLKO ZOBACZYĆ JESZCZE CIEBIE..¸.•*ღ♥ღ*•
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Życie nie jest ani dobre,ani złe...jest polem,dla dobra i
zła."Seneka.Zapalam Pani pamięci mej płomyczek,by Cię
poprowadził...przez wieczne życie.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Ty nas łączyłaś..To w Tobie była nasza siła.Teraz już każdy poszedł w
swoją stronę.Już nie idziemy ramię w ramię,już nie rozmawiamy.Odkąd
Ciebie nie ma z nami..więzi rodzinne się zerwały..♥
Zgłoś SPAM
A.O
Odeszłaś kochana ścieżką wieczności, prosto do Nieba..Ale pozostałaś
nieprzemijającym wspomnieniem w naszych sercach..Spacerujesz alejami naszej
pamięci...[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.