Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532356
Zapalone ponad rok temu
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko wiecznej pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć nasze drogi nieznane i co nas spotka nie wiemy, jedną nadzieją żyjemy, że kiedyś będziemy z Wami ... do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nikt nie cofnie cierpienia...płynąca po policzku łza...nie da nam nigdy zapomnienia.P.Maranno...dla Pani moje światełko zapalam.Spokojnego snu.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Zasnęłaś...snem wiecznym, z Tobą do Nieba anioł odleciał...I tylko słońce stało się bledsze...i tylko chmury były na dole...Gdy przy niebieskim zasiadłaś stole...Bądź szczęśliwa...(●)
Zgłoś SPAM
A.O
"Smutek jest czasem naszym ostatnim szczęściem." Erich Maria Remarque- Maryniu..Lampeczka dla Ciebie z modlitwą...Ciesz się szczęściem wiecznym...[*]
Zgłoś SPAM
URSZULA
Choć JEJ serce nie bije już i choć JEJ nie ma To cisza szepce że ONA żyje nadal na serca dnie PANI MARIANNO SPOCZYWAJ W POKOJU
Zgłoś SPAM
(*)
Każde spotkanie doprowadza do rozstania i tak zawsze będzie,dopóki życie jest śmiertelne. W każdym spotkaniu jest część żalu z rozstania,ale w każdym rozstaniu jest ta sama ilość radości ze spotkania.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czwartkowe światełko pamięci ....[*]....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Trzeba miłości, by piekło tej Ziemi mogło się stawać przedpokojem Nieba..Tym, którym życie obrodziło sercem, chce się łzy wylewać...- ks. W. Buryła
Zgłoś SPAM
córka
Kochana moja Mamuniu, czy my jeszcze kiedyś przytulimy się do siebie? Tak bardzo, zawsze, było mi, Ciebie brak...¨`★•.★¸¸.•´¨`★ •.★
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Ktoś odszedł,cicho zniknął we mgle,pozostawiając drżenie rąk,odblask na szkle wspomnień serca i ogromnej aż do bólu tęsknoty.Światełka blask jaśniutki posyłam w Niebiańskie Przestworza do Pani... ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO.. [♥[..Światełko z modlitwą w Środę Popielcową.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście owijają Was kolory Nieba, dziękujemy więc po prostu za to, że Byliście z nami...kochamy, wspominamy, tęsknimy ...Aniołki Nasze
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Moja pamięć,światełko i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
URSZULA
ZAPALAM ŚWIATEŁKO WIELKOPOSTNE W ŚRODĘ POPIELCOWĄ Spoglądam w niebo i zadaję pytanie Dlaczego zabierasz Dobrych Ludzi PANIE?.Halinko dziękuję za pamięć
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1974   1975   1976   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"