"Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." My
pamiętamy i ta pamięć pozostanie Pani Marianno..❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W otchłani rozpaczy, w bólu samotności...jest jedno światełko, światełko
naszej miłości[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
█ ✿⋞♡⋟✿ █ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej
nieustannej pamięci █ ✿⋞♡⋟✿ █
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie da się tak po prostu zaszyć rany, która pozostaje w naszych sercach..tak
długo, aż nie pogodzimy się z Tym, czego nie da się zmienić...ale, czy to
możliwe będzie kiedykolwiek?..pogodzić się? nigdy
Zgłoś SPAM
(*)
♥ Tylko serca nasze stęsknione, tylko oczy nasze spłakane..wiedzą, co to
jest r o z s t a n i e...♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥. PANI MARIANNO .♥. Światełko z modlitwą dla Pani.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie widzą Ciebie moje oczy,nie słyszą Ciebie moje uszy,a jesteś światłem w
mroku,a jesteś śpiewem w mojej duszy…((**))...(*). ..
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, gdy do niebieskiej wzniosłaś się chwały...Oczy nasze za Tobą
płakały...Długie lata minęły, a my, płakać nigdy nie przestaniemy...[*]
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Czas usypia łzy. Lecz ból w moim sercu nigdy nie zaśnie. Czas leczy rany. Ale
tylko te cielesne nie psychiczne. Czas zmienia ludzi, ich poglądy. Lecz nie
zmienia tego co noszą się w sercu.
Zgłoś SPAM
(❤)
Smutek, po stracie, usadowił się w sercach już na zawsze... będzie tam
trwał na resztę naszych dni..Spotkamy się jeszcze, czy nie? To pytanie
dręczy nas, Panie pomóż nam, wlej w serca nadzieję!
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Maranno!Modlę się,by Pan Bóg obdarzył Panią...wieczną radością
przebywania w Niebie.Na weekend,zapalam lampeczkę mojej pamięci i zostawiam
szept modlitwy w Pani intencji.(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci dla Pani, Pani MARIANNO na dzisiaj i tydzień mojej
nieobecności...Pani pamięci...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość prawdziwa nie umiera
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności. przeszywa serce bólem i odznacza w
nim swoje piętno, które przypomina, jacy wobec niej, jesteśmy
bezradni.(((*))) POKÓJ DLA DUSZY TWEJ(((*)))
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..serce moje codziennie boli, na wspomnienie szczęśliwych dni,
gdy byłaś ze mną...Życie Twoje, to tylko piękne wspomnienie
moje...❤..Mój Aniele, śpij spokojnie..❤
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----• Światełko i modlitwę zostawiamy
•----♥---•♥=♥=♥•---♥----•
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
”Serce to cząstka człowieka..która zawsze tęskni..kocha i
czeka..”Światełko jaśniutkie zostawiam...Odpoczywaj w pokoju Pani
Marianno... ♡ ♡ ♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.