Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532438
Zapalone ponad rok temu
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne niedzielne światełko dla Pani Marianki...
Zgłoś SPAM
(*)
Wciąż mamy nadzieję, że Ona do nas wróci i szczęście powróci, ale to tylko marzenia... Dlaczego wtedy, zrobiłeś nam to,Boże?! Nie gotowi byliśmy jeszcze na rozstanie!!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu, zmarła babunia p.Dorotki, która Cię tu odwiedza, Twoja rówieśnica..przywitaj Ją na niebieskich połoninach...Pokój dla Jej duszy...❤️
Zgłoś SPAM
córka
Twoje imię Mamuniu, jest słodyczą dla tęskniącego serca mojego...Twoja Twarz kochaną, ciągle mam przed oczami...Niedzielne światełko pełne miłości..۩♣ஞ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech zapalony płomyk mojej pamięci,na dzisiejszą Niedzielę,świeci jaśniutko...tylko dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknotę mamy za tym co minione i smutek za tym co nie byłoi rozpacz za tym co bezpowrotnie stracone i pustkę w sercu bo wszystko się już skończyło.❤️ Światełko od serca zapalone zostawiam Pani. ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życia drogami szłaś krętymi, nie skarżąc się nigdy na dolę swą, a gdy Pan Bóg powołał do wieczności duszę Twoją..poszłaś z wiarą w nowe życie..Niech ono, szczęście Ci da.$$(*)$$
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ... ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Pamiętam zawsze...((♡))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...zapominamy, że życie jest kruche, delikatne i nie trwa wiecznie... światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
córcia
Mamuńku kochana...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pani Marianno!Za Twe dobre serce i cały Twego życia trud,modlę się,by Cię przyjął do Nieba...dobry,sprawiedliwy i miłosierny BÓG.Światełko w zniczu zapalam,niech jego płomyk nigdy nie gaśnie.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Dotykamy myślami najpiękniejszych wspomnień...One już na zawsze mają miejsce w sercach naszych...❤
Zgłoś SPAM
A.O
❤ Maryniu, pozostawiłaś piękne wspomnienia o sobie, bo byłaś dobrą, kochaną osobą...❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO PAMIĘTAM ⊰♥⊱ Jesteś tęsknotą oczu we łzach. Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Boleść nasza nie minęła..ciągle wracamy do wspólnych chwil..Kiedy byłaś wśród nas i szczęściem był każdy dzień..Od lat, w naszych sercach, wspomnień nuta gra..❄️❄️ Światełko pamięci❄️❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamięć, to dar największy dla bliskich, którzy odeszli...♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1972   1973   1974   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"