Wciąż mamy nadzieję, że Ona do nas wróci i szczęście powróci, ale to
tylko marzenia... Dlaczego wtedy, zrobiłeś nam to,Boże?! Nie gotowi byliśmy
jeszcze na rozstanie!!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu, zmarła babunia p.Dorotki, która Cię tu odwiedza, Twoja
rówieśnica..przywitaj Ją na niebieskich połoninach...Pokój dla Jej
duszy...❤️
Zgłoś SPAM
córka
Twoje imię Mamuniu, jest słodyczą dla tęskniącego serca mojego...Twoja
Twarz kochaną, ciągle mam przed oczami...Niedzielne światełko pełne
miłości..۩♣ஞ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech zapalony płomyk mojej pamięci,na dzisiejszą
Niedzielę,świeci jaśniutko...tylko dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknotę mamy za tym co minione i smutek za tym co nie byłoi rozpacz za tym
co bezpowrotnie stracone i pustkę w sercu bo wszystko się już
skończyło.❤️ Światełko od serca zapalone zostawiam Pani. ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życia drogami szłaś krętymi, nie skarżąc się nigdy na dolę swą, a gdy
Pan Bóg powołał do wieczności duszę Twoją..poszłaś z wiarą w nowe
życie..Niech ono, szczęście Ci da.$$(*)$$
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
,,Śmierć rani ostrzem bardzo boleśnie, wspaniałych ludzi zabiera czasem ...
ZA WCZEŚNIE ."
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Pamiętam zawsze...((♡))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...zapominamy, że życie jest kruche, delikatne i nie trwa wiecznie...
światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
córcia
Mamuńku kochana...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pani Marianno!Za Twe dobre serce i cały Twego życia trud,modlę się,by Cię
przyjął do Nieba...dobry,sprawiedliwy i miłosierny BÓG.Światełko w zniczu
zapalam,niech jego płomyk nigdy nie gaśnie.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Dotykamy myślami najpiękniejszych wspomnień...One już na zawsze mają
miejsce w sercach naszych...❤
Zgłoś SPAM
A.O
❤ Maryniu, pozostawiłaś piękne wspomnienia o sobie, bo byłaś dobrą,
kochaną osobą...❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO PAMIĘTAM ⊰♥⊱ Jesteś tęsknotą oczu we łzach.
Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Boleść nasza nie minęła..ciągle wracamy do wspólnych chwil..Kiedy byłaś
wśród nas i szczęściem był każdy dzień..Od lat, w naszych sercach,
wspomnień nuta gra..❄️❄️ Światełko pamięci❄️❄️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pamięć, to dar największy dla bliskich, którzy odeszli...♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.