Niewinna maleńka łza perliście po twarzy się toczy, uśmiech zgasł,
bezsilność, smutek i płacz zostało tak niewiele...miłość, tęsknota,
wspomnienia...Kochani...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Codzienne światełko mej pamięci zapalam p.Marianno dla Ciebie i z modlitwą
posyłam...na Pani chmurkę na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
NIC NA TYM ŚWIECIE NIE DZIEJE SIĘ BEZ BOŻEJ WOLI, I TO CO RADOSNE, I TO, CO
BARDZO BOLI, DLATEGO BOŻE, PRZYJMIJ NASZ SMUTEK, PROSIMY CIĘ W
POKORZE...[*]...MARYNIU...
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno..[*]..[*]..[*].
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(❤)
Już księżyc i gwiazdki za chwilę zalśnią na naszym niebie, co nad głowami
mamy..Ale Ty jesteś już w innym NIEBIE, tam gdzie Bóg w swojej jasności
powitał Ciebie...
`✿
Słowa pisane jak nie łzami to tęsknotą
lub sercem pełnym zamyślenia
ale to nie słowa
to krzyk miłości
jak deszcz słów niewypowiedzianych
jak nazwać ten ból
przesiąknięty niemym krzykiem...
✿
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
P.Mario światełka na wszystkie dni mojej nieobecności ♥
Zgłoś SPAM
(*)
♥♥ ✰✰ •* ˚ ♥♥ ✰
Umiera ktoś bliski, i wtedy dopiero czujemy największą do niego miłość...
Bo zawsze nieobecni, są najbardziej kochani...
★ *˛ ˚♥♥* ✰。
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Ci,którzy żyją nadzieją,widzą dalej.Ci,co żyją miłością,widzą
głębiej.Ci,co żyją wiarą,widzą wszystko w innym świetle.Zapalam znicz
pamięci.Śpij w spokoju Pani Marianno.♡❤️♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Duszyczko kochana, poszłaś do naszego Pana..On Ci dał nowe, wieczne
życie..Niech nasze myśli, pamięć, będą dla Ciebie i serdeczny płomyczek
pamięci...❤️...❤️...❤️...
Zgłoś SPAM
Urszula
❤•¸.•´PANI MARIANNO - PAMIĘTAM`•.,¸•❤• Gdzie jest ten most
łączący dwa światy by można Was było zobaczyć, choć na chwilę...
•❤•¸.•
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko
pamięci
Zgłoś SPAM
córka
Moje SZCZĘŚCIE, tak dawno odeszło..Mamo, jak bez Ciebie, przeżyłam prawie
18 lat? JAK?(`★´)..Serduszko moje kochane..♥
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
A.O
Byłaś nam wszystkim,jesteś cieniem,tego,co nie wróci już do
nas..Odeszłaś,jakże trudno pogodzić się z tym,że nie wrócisz,już
nigdy...Śpij spokojnie..Maryniu.(*).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.