-:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie
i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-❤️________❄️_______❤️-:¦:-
Światełko i modlitwę zostawiamy❤️-:¦:-________❄️_______❤️-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Marianno, niech pamięć o Tobie nigdy nie gaśnie
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Dla cudownej kobiety, która zbyt krótko obdarzała nas dobrem i uśmiechem...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
My..Wciąż zapłakani, wciąż smutni. Ale oni są w niebie. Tam, gdzie jest
lepiej niż na Ziemi..♡ W cichej zadumie ,w zamyśleniu serca... moje
Światełko dla Pani Marianny..♡
Zgłoś SPAM
córka
Straciłam Ciebie Mamo, tak dawno..Gdy odeszłaś, już nigdy nie byłam
szczęśliwa.Serce moje do Ciebie ciągle tęskniło..Teraz, ciągle tęsknię,
ale coraz bliżej Jestem Ciebie..Mamuś kochana ♥ ♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej...{*}
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pani Marianno..[[♥]]..Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...na zawsze w naszych sercach Kochani
Zgłoś SPAM
(❤)
DROGI NASZE TRUDNE, KRĘTE SĄ, NIE KAŻDEMU RADOŚĆ PISANA..CZĘSTO ŻYCIE
PŁYNIE ŁZAMI... MARYNIU KOCHANA...
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W
sercu Twój obraz się maluje, Kto nas bez CIEBIE żyć nauczy”
Zgłoś SPAM
(*)
Los tak często daje nam tylko..smutek, łzy..i tęsknotę..[[*]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak troskliwie
dbamy... ♥ ..:"(!..Kochamy..Tęsknimy..Pamiętamy..!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o Tych,którzy
już odeszli.Spokojnego snu p.Marianno,codzienny płomyczek mej pamięci,dopóki
tu jestem...zawsze będę Pani zapalać.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
A.O
♥❀´¯`❀♥ Jesteście naszym Światłem w ciemności..pomocną
dłonią..ścieżką nadziei nad przepaścią życia..Jesteście..Chociaż
codziennie, tak bardzo Was brak..♥❀´¯`❀♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..Ty wiesz, ile ja przeszłam zmartwień i cierpienia, gdy Ciebie
już nie było..Ale Tobie zawdzięczam, że jestem, bo Ty czuwałaś nade
mną...♥♥ Dziękuję SKARBIE...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
ܓ ✿ܓ ✿
W zakamarkach duszy,
w każdym serca biciu..
gdzieś w podświadomości,
Jesteś Ty...w ukryciu...
✿ܓ ✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.