ŻYCIE TO CHWILA,
MAŁE ZIARENKO PIASKU
NA WYBOISTEJ DRODZE
KU WIECZNOŚCI...
CZŁOWIEK TO TYLKO KROPLA
W PUSTYM NACZYNIU
NIEŚMIERTELNOŚCI..MARYNIU-[_♥_] .
Zgłoś SPAM
(*)
❤️ Serce pamięta..Powitali Cię aniołowie, gdy przyszłaś do bram
Nieba...Pożegnali Cię bliscy z bólem, gdy odeszłaś...❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Z naszych twarzy bije smutek,pokora i ból.Tylko jedna łza,co z losu kpi stoi w
miejscu.Myśli krążą..Jak bez Was żyć? ╠♥╣ Lampeczka dla Pani.
╠♥╣
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Z Twoim odejściem, przyszła cisza..Nic nie jest już, jak było..Kwiaty nie
pachną pięknie, ptaki smutno śpiewają..Tylko w pamięci echem powraca
wspomnienie...*****....
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Gdy ktoś kochany odchodzi pustka pozostaje na całe życie..
a serce zranione potrafi tylko tęsknić i płakać..✿•*´¯`✿
Mami, wczoraj byłam u Was..zapaliłam też serduszkowy znicz dla babuni
Władzi✿•*´¯`✿
Zgłoś SPAM
córka
Najukochańsza moja Mami...★_ڿڰۣڿ★...Sen twój taki
długi..nieprzespany, a tęsknota codziennie na nowo się
budzi...★★...★★...★★
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Przez noc,droga do świtania,przez zwątpienia do poznania...przez błądzenie
do mądrości,przez śmierc do nieśmiertelności.Pani Marianno,zapalam
lampeczkę i z modlitwą,posyłam do Nieba bram.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
mama Paulinki zona Mieczysława Chmielewskiego
Żal nasz bezmierny , cicha łza się sączy , ucichnie wtedy , kiedy Bóg nas
złączy..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Przeminęło szczęście, jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie...
[*] [*] pani Marianno światełko na Dzień Kobiet od Bartka dla pani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście nam wszystkim,jesteście cieniem,tego,co nie wróci już do
nas..Odeszliście,jakże trudno pogodzić się z tym,że nie wrócicie,ni
nocą,ni dniem...żyjemy nadzieją spotkania Aniołeczki
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
PANI MARIANNO, ŚWIATEŁKO W DNIU KOBIET... PANI HALINKO, WSZYSTKIEGO DOBREGO...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Smutne są słowa,gdy giną gdzieś bez końca,smutna jest miłośc,gdy ból
się uśmiecha...smutne jest serce,które tęskni bez końca...do kochanego
człowieka.Światełko z modlitwą,ślę do Pani(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Choć wylane morze łez..Nic, co było nie wróci się. Trwamy, tęsknimy,
kochany, wspominamy...
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO
Brak Ciebie jest bólem ciszy,
ciężarem dziwnego oczekiwania.
Radość minęła szybko,
ból jest wieczny....
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Byłaś naszego życia ozdobą i za wcześnie rozłączył nas Bóg z
Tobą, módl się za nami do Boga w niebie, abyśmy godni przyszli do Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.