Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532531
Zapalone ponad rok temu
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Od kiedy nie ma Was wolniej płyną dni, ołowiany czas rani nas, od kiedy nie ma Was nasz świat stracił wiarę w to,że jest...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Następny dzień bez Ciebie do pokonania, jak trudno...Ale Ty wiesz ile starań i miłości w kazdej chwili, którą trzeba przeżywac bez Ciebie... [*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Pozostała jedna wielka tęsknota....
Zgłoś SPAM
A.O
Ty w ogrodach tych niebiańskich teraz jesteś, my na ziemi wśród szarości naszych dni. Spraw, by uśmiech zapanował nam na twarzy, spraw, by nigdy nie płynęły gorzkie łzy.¸.•*¨)✬⋰
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dni gorszej boleści,niż wspomnienia szczęśliwych dni...spędzonych z Tymi,którzy już od nas na zawsze odeszli.P.Marianno dla Pani zapalam mej pamięci płomyczek i ślę modlitwę do Nieba (*)
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
...łzy bliskich nie wysychają nigdy...
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś, nie jestem już teraz szczęśliwa, bo sama zostałam na świecie..Dni płyną, smutek w sercu..i tak bardzo chciałabym przytulić Ciebie...SKARBIE♥¯`•.¸ღ
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO -PAMIĘTAM ❀ ❤ ❀ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego istnienia ❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Aniołowie zanieśli Twą duszę do nieba..A Bóg łaskawy raczył Ją przyjąć do Raju, gdzie będzie żyła już wiecznie.Pokój Twej duszy..Światełko jasne do wieczności..~”*°•♥•°*”~
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasz pomost miedzy niebem a ziemią stwarzamy..wspomnieniem, słowami modlitwy..świat żywych łączymy ze zmarłymi..Kamienne anioły przypominają : "memento mori" nam wszystkim.. (,★,) (,★,)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O NIM... BO WYSTARCZY MYŚL BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE NAS DZIEL ღ❤️ღJaśniutką Lampeczkę na „Dzień dobry” zapalam... ღ❤️ღ
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Udajemy przed światem, zachowując spokój na twarzy, choć rana w sercu nigdy się nie zabliźni, a rozpacz ciągle wyciska gorzkie łzy... tęsknimy Kochani...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* PANI MARIANNO *♥*...Światełko naszej pamięci dla Pani...[[♥]]..
Zgłoś SPAM
(❤)
Jedna myśl wystarczy, by zbudzić wspomnienia...Aby się wzruszyć i zapłakać...❤
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO Kochać to znaczy pamiętać zawsze , W pamięci ciągle odnajdywać . Śmierć nie jest powodem Aby przestać KOCHAĆ.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1968   1969   1970   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"