Od kiedy nie ma Was wolniej płyną dni, ołowiany czas rani nas, od kiedy nie
ma Was nasz świat stracił wiarę w to,że jest...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Następny dzień bez Ciebie do pokonania, jak trudno...Ale Ty wiesz ile starań
i miłości w kazdej chwili, którą trzeba przeżywac bez Ciebie... [*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Pozostała jedna wielka tęsknota....
Zgłoś SPAM
A.O
Ty w ogrodach tych niebiańskich teraz jesteś,
my na ziemi wśród szarości naszych dni.
Spraw, by uśmiech zapanował nam na twarzy,
spraw, by nigdy nie płynęły gorzkie łzy.¸.•*¨)✬⋰
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dni gorszej boleści,niż wspomnienia szczęśliwych dni...spędzonych z
Tymi,którzy już od nas na zawsze odeszli.P.Marianno dla Pani zapalam mej
pamięci płomyczek i ślę modlitwę do Nieba (*)
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
...łzy bliskich nie wysychają nigdy...
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś, nie jestem już teraz szczęśliwa, bo sama zostałam na świecie..Dni
płyną, smutek w sercu..i tak bardzo chciałabym przytulić
Ciebie...SKARBIE♥¯`•.¸ღ
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO -PAMIĘTAM ❀ ❤ ❀ Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas W
naszych sercach i wspomnieniach Zostaną tam przez cały czas Naszego ludzkiego
istnienia ❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Aniołowie zanieśli Twą duszę do nieba..A Bóg łaskawy raczył Ją przyjąć
do Raju, gdzie będzie żyła już wiecznie.Pokój Twej duszy..Światełko jasne
do wieczności..~”*°•♥•°*”~
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasz pomost miedzy niebem a ziemią stwarzamy..wspomnieniem, słowami
modlitwy..świat żywych łączymy ze zmarłymi..Kamienne anioły przypominają
: "memento mori" nam wszystkim.. (,★,) (,★,)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Pozostała nam tylko tęsknota i malutkie światełko nadziei,że kiedyś
odzyskamy to ,co straciliśmy.....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
BO NAJPIĘKNIEJSZĄ RZECZĄ JAKĄ MOŻNA KOMUŚ OFIAROWAĆ TO POMYŚLEĆ O
NIM... BO WYSTARCZY MYŚL BY BYĆ BLISKO NAWET WTEDY GDY TAK WIELE NAS DZIEL
ღ❤️ღJaśniutką Lampeczkę na „Dzień dobry” zapalam... ღ❤️ღ
Udajemy przed światem, zachowując spokój na twarzy, choć rana w sercu nigdy
się nie zabliźni, a rozpacz ciągle wyciska gorzkie łzy... tęsknimy
Kochani...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* PANI MARIANNO *♥*...Światełko naszej pamięci dla Pani...[[♥]]..
Zgłoś SPAM
(❤)
Jedna myśl wystarczy, by zbudzić wspomnienia...Aby się wzruszyć i
zapłakać...❤
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO Kochać to znaczy pamiętać zawsze ,
W pamięci ciągle odnajdywać .
Śmierć nie jest powodem
Aby przestać KOCHAĆ.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.