Trudno żyć z piętnem śmierci zapisanej smutkiem na twarzy..ciężko
dźwigać serce tęsknotą wypełnione. Kolor czerni zaciemnia i przysłania do
przebycia drogę..bo tęsknota podąża razem z Tobą..•ڰۣڿ♥ڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Gdzieś może istnieje przestrzeń poza czasem...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje...Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy
stole...Światełko od wszystkich, którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥* PANI MARIANNO *♥* Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
A.O
Nie będziemy już płakać, nie, chociaż żal serce ściska..przecież Ty
szczęśliwa jesteś u naszego Pana w Niebie..On Cię przytulił do serca
swego...Maryniu kochana, czuwaj nad nami...Wspominamy...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Szczęście gdzieś daleko rozwiał wiatr..odkąd Bóg powołał Cię na
niebieskie łąki..pozostał żal...[[*]]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!W daleką drogę zabrał Cię Bóg,jedną jedyną nadzieję nam
dając...że kiedyś przekroczą też Nieba próg Ci,którzy jeszcze na chwilę
tutaj zostają.Moje światełko i modlitwa...na weekend.((*))
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO ZAPALAM ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI, NIECH ZAWSZE JAŚNIUTKO PŁONIE
((*))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„I będziesz tutaj z nami do kresu naszych dni,nie damy Tobie zginąć,w
sercach naszych Ty.O małą rzecz prosimy nieśmiało pierwszy raz,byśmy Twą
miłość czuli na ziemi cały czas."◆◇◆ Dla Pani ◆◇◆
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
ku pamięci
I choć rozum podpowiada inaczej, to serca nasze za Tobą dziś coraz bardziej
płaczą..((*)) ❤️((*))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tęsknimy za Wami dzień i noc...tysiące uczuć,milion łez,i znów
nieprzespana noc,stracony dzień,bo nigdzie nie ma Was [*][*]
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś..Twoja postać kochana co dzień przed oczyma mi staje..widzę dni z
Tobą spędzone.. Dziękuję Ci za wszystko, jak tylko potrafię..Mój
najukochańszy SKARBIE ...★ ❤️ ★
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,... Dziś moja duszę w ręce Twe powierzam, mój Stworzycielu i najlepszy
Ojcze. Do domu wracam, jak strudzony pielgrzym, a Ty z miłością przyjmij mnie
z powrotem..."
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.