Choć tak daleko dziś jesteś od nas-wciąż blisko...i żadna chwila nie chce
odejść w zapomnienie i nie odejdzie..❀ ❤ ❀ Odpoczywaj w pokoju Pani
Marianno..❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
córka
Gdybym już Mamuś mogła, godzin samotnych nie liczyć, gdybym już mogła, na
zawsze zaszyć się w ciszy..moja ukochana..◇❤️◇
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej,
Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko wspomnienia.[*]
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
≺≻✿≺≻Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli
których nie potrafimy zrozumieć ≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO-PAMIETAM „Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo
miłość, to nieśmiertelność”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy może przyjdziecie do nas,może zjawicie
się...a jeśli nie...to powiemy Wam,że ciągle myślę o Was i tęsknimy tak
bardzo...smutne jest serce,gdy tęskni bez końca
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
A.O
Ojcze,naucz nas nadziei wtedy,gdy nie umiemy zrozumieć Twojej myśli.Bądź
wola Twoja.. Maryniu,ciągle mamy nadzieję,że spełni się nasze marzenie,że
zobaczymy się w Niebie...
Zgłoś SPAM
córka
Kochana Mateńko...❤ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdyby..powtórzyć życie jeszcze raz..Nie chciałby chyba nikt z nas, bo nie
zniósłby tego smutku, łez jeszcze raz..Wszyscy mają wytyczoną swoją
ścieżkę życia,a rozstania są częścią życia.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech dzisiejszy płomyk mej pamięci,zapalony dziś dla
Ciebie...świeci jasnym światłem,jak gwaiazda na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO
_»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Niby są daleko, ale są bliżej niż kiedykolwiek..Spacerują alejami naszej
pamięci.. kołysani myślami..nieustannie są w naszych sercach...♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć..” Światełko niedzielne dlaPani Marianny
zapalam..♡❤️♡
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.