Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532558
Zapalone ponad rok temu
Mama Katrin
Choć tak daleko dziś jesteś od nas-wciąż blisko...i żadna chwila nie chce odejść w zapomnienie i nie odejdzie..❀ ❤ ❀ Odpoczywaj w pokoju Pani Marianno..❀ ❤ ❀
Zgłoś SPAM
córka
Gdybym już Mamuś mogła, godzin samotnych nie liczyć, gdybym już mogła, na zawsze zaszyć się w ciszy..moja ukochana..◇❤️◇
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Smutny jest świat gdy odchodzi bliskie sercu życie Kiedyś było inaczej, Wspólne dni, marzenia. Teraz tego już nie ma. Dzisiaj to tylko wspomnienia.[*]
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
≺≻✿≺≻Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli których nie potrafimy zrozumieć ≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO-PAMIETAM „Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność”
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy może przyjdziecie do nas,może zjawicie się...a jeśli nie...to powiemy Wam,że ciągle myślę o Was i tęsknimy tak bardzo...smutne jest serce,gdy tęskni bez końca
Zgłoś SPAM
ku pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
A.O
Ojcze,naucz nas nadziei wtedy,gdy nie umiemy zrozumieć Twojej myśli.Bądź wola Twoja.. Maryniu,ciągle mamy nadzieję,że spełni się nasze marzenie,że zobaczymy się w Niebie...
Zgłoś SPAM
córka
Kochana Mateńko...❤ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdyby..powtórzyć życie jeszcze raz..Nie chciałby chyba nikt z nas, bo nie zniósłby tego smutku, łez jeszcze raz..Wszyscy mają wytyczoną swoją ścieżkę życia,a rozstania są częścią życia.
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech dzisiejszy płomyk mej pamięci,zapalony dziś dla Ciebie...świeci jasnym światłem,jak gwaiazda na Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
___»(`❤´)»...ŚWIATEŁKO _»(`❤´)»....PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Niby są daleko, ale są bliżej niż kiedykolwiek..Spacerują alejami naszej pamięci.. kołysani myślami..nieustannie są w naszych sercach...♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć..” Światełko niedzielne dlaPani Marianny zapalam..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1966   1967   1968   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"