Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532578
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Gdy serce bić przestaje.szum wiatru, ptaków śpiew i tęsknota za Wami pozostaje...P.Marianno,zapalam dla Pani lampeczkę i ślę do Nieba z modlitwą.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Kto nie wie,co to miłość Matki, nigdy nie uwierzy, że można tęsknić za Nią, całe życie..wspominać szczęśliwe dni..I żałować, ze łzą w oku, że wszystko trwało zbyt krótko. Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni bez końca.
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO ڿڰۣڿஇڿڰۣڿ Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca, niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Została pustka ukryta w ciemności...i zdjęcie, a może list,trzymany w drżącej dłoni... Bo to jest zwykła natury rzecz,co było, nigdy nie wróci, został tylko krzyk naszych serc...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂ POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ ❤️❤️❤️ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂
Zgłoś SPAM
córka
Moje SZCZĘŚCIE odeszło, tak dawno..Moja Mama, co w życie moje dobroć i miłość wnosiła, moja Mama, cudowna..Już tyle lat jest w Niebie..tęsknię..Mamuś jedyna...`•.,(¯`•♥•´¯)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pokaż mi niebo.Zabierz tam,gdzie smutek nie dociera.Otrzyj łzy,gdy chłód ogarnia serce me.Pomóż się podnieść,gdy nadzieja gaśnie.Nie pozwól,by wiatr porwał wszystkie marzenia.Daj siłę,by żyć.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...Modlitwa i światełko dla Pani p.Marianno..(♥)
Zgłoś SPAM
(❤)
Brak Ciebie, to jest tęsknota za szczęściem...❤
Zgłoś SPAM
Urszula
A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca. A Ci co zostali, niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają , że w niebie u Boga już swoje miejsce mają... (Halina Surmacz)
Zgłoś SPAM
A.O
Cierpiałaś Maryniu, bez słowa skargi, poszłaś tam, gdzie śmierć Cię zabrała..Nam pozostała wieczna tęsknota i nieukojony żal...[[;]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe światełko pamięci dla PANI...[*]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas szybko mija,jeszcze szybciej dni lecą,a nasze serca w bólu i niedoli...nikt,kto nie przeżył takiej rozłąki,nie wie jak bardzo ona boli.Lampeczkę z modlitwą...ślę Pani do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Iskierki pamięci i myśli nasze biegną co dzień do Ciebie..I chociaż jesteś tak daleko, to wiedź, że kochamy Ciebie...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥......Jesteś tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią...iskierką na śniegu...promieniem słońca ,które ogrzewa nasze serce i duszę ...♥♥♥..
Zgłoś SPAM
nieznajoma
"PRAWDZIWA MIŁOŚĆ PRZETRWA KAŻDĄ ROZŁĄKĘ..."
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1965   1966   1967   ...   3074   3075    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"