Gdy serce bić przestaje.szum wiatru, ptaków śpiew i tęsknota za Wami
pozostaje...P.Marianno,zapalam dla Pani lampeczkę i ślę do Nieba z
modlitwą.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Kto nie wie,co to miłość Matki, nigdy nie uwierzy, że można tęsknić za
Nią, całe życie..wspominać szczęśliwe dni..I żałować, ze łzą w oku,
że wszystko trwało zbyt krótko.
Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wiara - pozwoli trwać. Nadzieja - zniweczy odległość. Miłość - nigdy nie
ustanie. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy
tęskni bez końca.
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO ڿڰۣڿஇڿڰۣڿ
Modlitwa i Tysiące światełek
i promieni słońca,
niech świecą w Krainie życia
dla Ciebie bez końca....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Została pustka ukryta w ciemności...i zdjęcie, a może list,trzymany w
drżącej dłoni...
Bo to jest zwykła natury rzecz,co było, nigdy nie wróci, został tylko krzyk
naszych serc...
Moje SZCZĘŚCIE odeszło, tak dawno..Moja Mama, co w życie moje dobroć i
miłość wnosiła, moja Mama, cudowna..Już tyle lat jest w
Niebie..tęsknię..Mamuś jedyna...`•.,(¯`•♥•´¯)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pokaż mi niebo.Zabierz tam,gdzie smutek nie dociera.Otrzyj łzy,gdy chłód
ogarnia serce me.Pomóż się podnieść,gdy nadzieja gaśnie.Nie pozwól,by
wiatr porwał wszystkie marzenia.Daj siłę,by żyć.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...Modlitwa i
światełko dla Pani p.Marianno..(♥)
Zgłoś SPAM
(❤)
Brak Ciebie, to jest tęsknota za szczęściem...❤
Zgłoś SPAM
Urszula
A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca. A Ci co zostali, niech patrzą w
stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają , że w niebie u
Boga już swoje miejsce mają... (Halina Surmacz)
Zgłoś SPAM
A.O
Cierpiałaś Maryniu, bez słowa skargi, poszłaś tam, gdzie śmierć Cię
zabrała..Nam pozostała wieczna tęsknota i nieukojony żal...[[;]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe światełko pamięci dla PANI...[*]...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czas szybko mija,jeszcze szybciej dni lecą,a nasze serca w bólu i
niedoli...nikt,kto nie przeżył takiej rozłąki,nie wie jak bardzo ona
boli.Lampeczkę z modlitwą...ślę Pani do Nieba.(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Iskierki pamięci i myśli nasze biegną co dzień do Ciebie..I chociaż jesteś
tak daleko, to wiedź, że kochamy Ciebie...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥......Jesteś tysiącem wiatrów nad wilgotną ziemią...iskierką na
śniegu...promieniem słońca ,które ogrzewa nasze serce i duszę
...♥♥♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.