Ty wiesz kochana Mamo, że życie, to droga ciernista, tak trudno czasem po niej
iść..❤
Zgłoś SPAM
A.O
Kto był przyczyną rozstania naszego - Niechaj łzy nasze upadną na niego! I
niech tak samo serce mu przygniotą..Samotnym żalem i próżną tęsknotą!
/A.ASNYK/ ((*)) ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI.MARYNIU.((*))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Tak bardzo żal,tak bardzo smytno. Pani MARIANNO na zawsze w mojej
pamięci..[*]...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W samotności wspólne mamy łzy... W życiu ciągle nam Was brakuje... W
wytrwałości pokonujemy kolejne dni..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Powiał wiatr i zgasła, zbyt wcześnie,świeczka Twojego życia...I nie ma
Ciebie, ale jesteś zawsze...za smutku i tęsknoty mgłą..⊱⊰ ❤ ⊱⊰
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Otulona naszą pamięcią śpisz sobie spokojnie..Tylko dlaczego, serca nasze
ciągle z drżeniem..wspominają, tęsknią do
Ciebie...★.•*•❤•*•.★
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Do końca naszego żywota nic muru miłości do Was nie skruszy a
odwieczna tęsknota nie pozwoli łez Waszych najbliższych osuszyć.✿
Cichym szeptem serca mego posyłam jaśniutki Promyczek do Pani.✿
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Dziś, gdy godzina rozstania wydzwoni, nie dam kamienia, bukietu nie
splotę, dam Ci coś więcej, bo z serca, nie z dłoni: żal i tęsknotę."
Moja pamięć i modlitwa na dziś (*)
To nie gwiazdy lecz otwory w niebie,przez które przedostaje się miłość
naszych Ukochanych i świeci na nas z góry,abyśmy wiedzieli,że są
szczęśliwi.....
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteśmy mniejsi niż ziarenko piasku, mniejsi niż gwiezdny pył w kosmosie
wobec potęgi i mocy Stwórcy, co decyduje o naszym losie...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie
zapominaj na wieki duszy Twojej służebnicy Marianny, lecz rozkaż Świętym
Aniołom wprowadzić Ją do niebieskiej Ojczyzny...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy i modlimy się.
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy otworzy Bóg dla nas bramy Nieba..będziemy szczęśliwi i niczego nam już
nie będzie potrzeba...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.