W sercach Jesteście, każda chwila, każdy dzień...nie ma minuty byśmy
tęsknić przestali, tak bardzo brakuje nam Was...i nie wiemy jak długa nasza
droga do Aniołków Naszych
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i życia Twego trud...modlę
się,by Cię przyjął do Nieba...dobry,miłosierny i sprawiedliwy Bóg.Moje
światełko,pamięć i modlitwę,dla Ciebie zostawiam.(*)
Zgłoś SPAM
A.O
"W trudnych chwilach swego życia,
nie rozpaczaj,nie roń łez,
wiara w Boże Miłosierdzie
troskom Twym położy kres.." Maryniu, łaska naszego Pana i miłość są
z Tobą...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
(*)
"Gdy oczy zamknę na zawsze..poprowadź mnie Panie na zielone łąki
wiecznego snu..."
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci na kolejny smutny dzień dla Pani, Pani MARIANNO
...[*]...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(❤)
Każdy płacze po tym, Kto był mu najdroższy...Kto zostawił pustkę na całe
życie...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Gdzie nie ma łez i cierpień kres, i słońce zawsze świeci... To właśnie
tam u nieba bram spotkamy się gdy przyjdzie czas. ♥ ♥ ♥¸¸.•*´¯`❀
♥•*´¯`❀
..Ciągle wspomnienia snują się w krąg. Pozostawiając drżenie serc i rąk;
Jeszcze łzy ciągle smutne, daremne, niewypłakany wciąż jeszcze
żal.❤️..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wszyscy po Was kochani płaczą i nawet słońce coś słabiej świeci.Deszcz
też się za chmury schował i wiatr nie wieje.Bez Was ten świat nasz się
chwieje. ♡ Lampeczke i pamięć swoją Pani zostawiam.♡
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wszystko co dla nas szczęściem było zniknęło, został tylko wspomnień
cień, już nie wróci to co takie piękne było...żal i smutek towarzyszem
naszych dni, w sercach na zawsze Wy
Zgłoś SPAM
BLISKIE DANIELA
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dziś tak daleko od Was, nie bliżej niż gwiazdy na niebie,tęsknota serce
wciąż droczy, a łzy zalewają oczy, nic już nie będzie takie
samo...światełko naszej pamięci dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
Urszula
♥ *•¸•*`
Rany, które nigdy nie przestaną krwawić,
myśli, które zawsze będą zadawać ból,
i nadzieja, dzięki której żyjemy,
to uczucia, które będą towarzyszyć nam
do końca naszych dni.
*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH...[[♥]]..Modlitwa i światełko dla Pani
p.Marianno.
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wszystko na tym świecie,ma swe przeznaczenie,lecz jedno na zawsze w nas
pozostaje...tym jest nasze o Was kochani wspomnienie.Niech zapalone dla Pani
światełko...płonie bez końca.(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.