❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Urszula
⊰♥⊱ Jesteś tęsknotą oczu we łzach.
Na zawsze pozostaniesz w sercu mym.⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknotę mamy w tym co minione i smutek w tym co nie było,i rozpacz w tym co
stracone,i pustkę w tym co się skończyło...czas naszego bólu nie
ukoi,przyzwyczaja do niego...Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tyle miłości jest w naszych sercach do Was Kochani,a droga życia,odkąd Was
nie ma,tak bardzo kręta się stała....Modlitwa i światełko dla Pani
p.Marianno..(♥).
Zgłoś SPAM
A.O
Bądź nasza duszyczko kochana szczęśliwa w Niebie, gdzie Cię Pan nasz,
powołał do siebie...z Aniołów chórem wielbij Pana...On Ci wieczne życie
dał.[*]
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu..wspominam..pamiętam - rozpacz! A taka byłaś mi potrzebna..Dzisiaj
zaniosłam Ci różowe tulipany, tak lubiłaś kwiaty..mój Skarbie
kochany..❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!W szczerych słowach modlitwy za Panią szeptanych,proszę Boga by
dał Ci spokój i wytchnienie...wybaczył przewinienia,obdarzając wiecznym
zbawieniem.Płomyczek pamięci z modlitwą,ślę do Nieba.
Zgłoś SPAM
(*)
Została tylko tęsknota serca...❤️ I piękne wspomnienia...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Pani Marianno, wiosenne światełko pamięci... śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa...Pozostaje nam wiara
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... Piątkowe światełko pamięci dla PANI ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♔♥Pozostałaś w sercach naszych niezapomnianym, pięknym
wspomnieniem...Tyle dobroci odeszło, pozostał nieprzemijający żal...♥♔
Zgłoś SPAM
♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To co mamy w rękach jest chwilowe.To co mamy w Sercu,zostaje na
zawsze.❤️Jaśniutkie światełko od serca Pani zapalam...Pamiętam Pani
Marianno...❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.