Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
(❤)
Maryniu, Twoja ścieżka życia nie była prosta..szłaś po niej często ze
łzami..Teraz odpoczywasz w Niebie z Aniołami...Panie, daj naszemu Aniołowi
szczęście..na zawsze w sercach Jesteś...❤
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Szukamy Was, kochani każdego dnia..w naszych wspomnieniach i snach..Tak
chcielibyśmy poznać drogi Waszej kres, czy Tam, Wam dobrze jest? Czy spotkamy
się? Nasza wiara i nadzieja, to tak mało.¯`:☆:´¯
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nasze oczy zawsze będą Was szukać.W domu,na ulicy,w nocy i w dzień,na jawie
i we śnie,w naszych cichych wspomnieniach.Lecz nasze serca wciąż będą
cierpiały..bo bez Was tak smutno tutaj i źle.❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Przemija czas, przemija świat, tylko prawdziwe uczucia pozostają na zawsze, bo
stanowią część nieśmiertelnej Duszy. Światełko mojej pamięci[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA...((♥))..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście cały czas z nami, głeboko w sercach schowani...póki żyjemy
Jesteście wokół...tylko, że poza zasięgiem wzroku...smutno i tęskno
Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Pamięć, to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet
nadzieja..Śpij Maryniu, wspomnienia nasze skrapiamy
łzami...ڿڰۣڿ(¨`•.♥´¨)ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Modlę się za Panią i światełka do Nieba ślę...by za Twą dobroć i życia
Twego na tej ziemi trud...przyjął Cię do Nieba,sprawiedliwy i Miłosierny
BÓG.((*))
Zgłoś SPAM
(*)
ஞ۩♣ஞ Po co te słowa..? Lepiej pomodlić się i pomilczeć..Po co te
łzy? Nie przywrócą życia, bo Jej dusza na niebiańskich łąkach wiecznej
miłości przebywa..Teraz, jest Jej lepiej u Boga w Niebieஞ۩♣ஞ
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... najjaśniejsze promyczki pamięci na poczatek tygodnia...[*]...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasza miłość, uczyniła Cię nieśmiertelną, bo kochać..to
PAMIĘTAĆ...❤️ Dusza Twoja, tak dawno w Niebie..a my ciągle tęsknimy do
Ciebie...❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Póki żyjemy i śnimy w sercach Was chronimy...rozum mówi, że Was nie ma, ale
serce ciągle woła..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Jesteś w naszym kochaniu.W sercu w głowie w mówieniu.W myślach, w każdym
oddechu.W każdym cichym westchnieniu..” ☀️Światełko dla Pani
Marianny..☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już tylko jeden cel, który wszystkie inne przysłania; stać na straży
pamięci, ochraniać wspomnienia od zapomnienia, ciągle od nowa, żałość
łzami spłukiwać i ucichłe, Anioły Nasze...kochać
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.