Spóżnione światełko imieninowe p.Marianno,modlitwa i pamięć,wczoraj było
też moje smutne święto,niech Bóg ma w opiece p.Halinkę
Zgłoś SPAM
A.0
Pielęgnujemy wspomnienia, jak największe skarby, bo tylko one nam zostały..A
smutek zostanie do końca i nadzieja, co pali się skrycie, że Pan Bóg TAM,
daje nowe, wieczne życie...Maryniu
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ DROGA PANI MARIANNO ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤ Bardzo
dziękuję za pamięć o moich bliskich
podczas mojej długiej nieobecności spowodowanej chorobą.
Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś SPAM
(*)
I przyszła wiosna. wszystko rozkwita, powróci lato gorące, i tylko u nas,
niezależnie od pory roku, nic się już nie zmieni, wciąż będziemy trwać w
tęsknocie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Wspomnieniami tylko żyjemy,bo wiemy,że to wszystko co już
minęło...nigdy do nas nie powróci.Spokojnego snu wiecznego.Zapalam lampeczkę
mej pamięci,na dzisiejszą Niedzielę((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
★ ✰ۣۜঔ˜❤️˜Tak trudno smutek wyrwać z serca choćbyśmy nawet
bardzo chcieli..Rozkołysane drzew korony żalem, więc przysyłamy do Ciebie,
wietrzyk, aby Cię głaskał delikatnie..★ ✰ۣۜঔ˜❤️˜
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Niech Pani w Niebie śpiewają Wszystkie Anioły...śpij spokojnie Pani
Marianno...░ ღ Światełko zapalam,bo tylko to mogę zrobić. ღ ░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☾●✽●☽ (▒ ❤ ▒)☾●✽●☽ Światełko i modlitwę
zostawiamy☾●✽●☽(▒ ❤ ▒)☾●✽●☽
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
URODZINOWE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Droga Pani Marianno, wieczorową porą zapalam najjaśniejsze światełko
Urodzinowe. Niech Jezus Miłosierny tuli Panią do serca swego. Halinko
przytulam...
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Każdy gwiazdkę ma na niebie...dla każdego gwiazdka lśni...PAN BÓG wybrał
właśnie CIEBIE..i tą gwiazdką JESTEŚ TY.....[*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczków Natalki i Amelki***
Dziękuje z całego serca za pamięć o moich ukochanych Aniołeczkach.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
pani Marianno smutne światełko urodzinowe(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...Światełko naszej
pamięci na 2 dni
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Urodzinowe światełko Pani Marianno....Pani Halinko przytulamy w tym trudnym
dniu
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie przecież oznacza to samo co przedtem,jest tym samym,czym zawsze
było...dlaczego więc Mielibyście być nieobecni w naszych myślach, tylko
dlatego,że nie możemy Was zobaczyć?..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Urodzinowe Światełko Pani Marianko kochana...
Zgłoś SPAM
(❤)
Dzisiaj, przepiękny,pełen słońca, pierwszy kwiecień..I wspomnienia
powracają, pięknych lat, gdy wspólne spotkania, marzenia, plany...Niech Twoja
dusza w tym dniu będzie szczęśliwa..Urodzinowo❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.