PANI MARIANNO "Pewnego dnia-Bóg postanowił wezwać Cię do siebie I
nagle płomyk życia Ci zagasł.. Dla nas przestał istnieć świat. ZAPALAM
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Przez życie trzeba iść serdecznie, niosąc w otwartych dłoniach światło,
bo tylko tacy żyją wiecznie, którzy z miłością w sercach gasną…
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(*)
Trudno tak...gdy kolejne trzeba pokonywać smutne dni...☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
córcia
Tak pięknie na świecie, a Ty Mamuś najdroższa, tak lubiłaś wiosnę,
kwitnące drzewa, kwiaty, zieleń łąk...Mamuniu, łudzę się nadzieją, że
TAM, gdzie jesteś, też jest pięknie?
Przytulam Cię, kochana...
Zgłoś SPAM
A.O
╬╬ Jeszcze tylko trochę łez popłynie za Tobą, kochana..jeszcze tylko
trochę wspomnień..i tęsknoty..╬╬ Śpij spokojnie Maryniu, w tym świecie
bez łez.╬╬
Zgłoś SPAM
Hanna T.
۩۩۩۩ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Z MODLITWĄ ۩۩۩۩
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Światełko mojej pamięci z modlitwą,posyłam Pani do Nieba...bo
tego Wam wszystkim,napewno najbardziej potrzeba.Spokojnego snu.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Łzy nasze, jak promyki słońca, będą płynąć bez końca..Bo nic dwa razy
się nie zdarza, odeszłaś do krainy marzeń o wiecznym, szczęśliwym,
życiu..Niech, to życie, będzie piękne...☾❀☽
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Mieliśmy wszystko:szczęście każdego dnia,chęć życia,nadzieję na
przyszłość.Inie zostało nam z tego nic prócz wspomnień,które im wtedy
bardziej radosne,tym teraz dotkliwiej bolą. Światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
(❤)
Nigdy nie będziemy rozłączeni, bo jesteśmy złączeni w Chrystusie, który
da nam życie wieczne...W światłości i pokoju niech dusza Twa przebywa..niech
będzie szczęśliwa..❤
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Pamiętajmy nie tylko dziś
pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się
pamięta .... Promyczki pamięci dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO [[♥]] Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... ... mieszka
szczęście,Tam odpoczywa serce... Pamiętamy
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
PANI MARIANNO, JESZCZE ŚWIATEŁKO URODZINOWE...W TYM PĘDZIE CZŁOWIEK JUŻ
ZAPOMINA... PANI CÓRKA TAK PIEKNIE O PANI PAMIĘTA... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZE
ŚLASKA...
Zgłoś SPAM
córcia
Mamuś..najbardziej mi żal, że nie mogłam się Tobą cieszyć dłużej, że
od tak dawna zapalam Ci znicze..Dzisiaj była msza w Waszej intencji..❤️
Dopóki jestem...to tak będzie. Kocham i tęsknię..❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.