" Już nie ujrzę Cię w świecie na nowo. Ale kiedyś o wieczornej porze
przez gwiazd światło powiedz chociaż słowo" A.Achmatowa Usłyszeć
Twój miły głos Maryniu, to marzenie..Ono nigdy się już nie spełni
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤❤❤❤░ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PŁONIE
░❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Boże, Tyś to uczynił, zabrałeś nam Anioła, dałeś dożywotną karę bez
żadnej litości, karę wiecznej tęsknoty..Pustka już tak długo trwa, i nigdy
się nie skończy...
◕◕══❤️══◕◕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci dla PANI, PANI MARIANNO ...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasne promyczki pamięci dla PANA ...[*]....
Zgłoś SPAM
córka
Wiem Mamuniu, że już nigdy Cię nie zobaczę, wiem, że już nigdy Cię nie
przytulę..Tylko czasami, łudzę się nadzieją..Żal, wielki żal,
kochana..Łzy moje, płyną z tęsknoty za Tobą..❤
┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿
Słoną łzą samotności
Co po policzku spływa
I oceanem tęsknoty
Która Twe imię wciąż wzywa
Choć czasami się nie da
łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli
smutku nie da zatrzymać
✿
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY;....Światełko naszej pamięci dla Pani
p.Marianno..[[♥]]
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kochamy Tych co odeszli,bo nieobecni są wśród nas i choć Ich nie widzimy Oni
zawsze są z nami...Jesteście Kochani z nami na zawsze
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Modlę się by Bóg,przyjął Cię do swego Królestwa...mam cichą
nadzieję,że kiedyś się wszyscy razem TAM spotkamy.Spokojnego snu,zaplam Pani
codzienne światełko i posyłam je do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..Niech dzisiejsze wiatru śpiewanie do nieba dotrze, niech przyniesie Ci
od nas płomyczek i naszą tęsknotę..❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tęsknota,ból,cierpienie,pamięć i wspomnienie... nie znają czasu, pozostają
na zawsze.Światełko jaśniutkie zostawiam.Odpoczywaj w pokoju P.Marianno.. ♡
♡ ♡
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W naszych sercach zawsze będzie Wasze miejsce, Wasz ślad i nasza wielka
miłość, która Was otula każdego dnia.....
Zgłoś SPAM
(❤)
"Nikt, kto jest kochany, nie będzie zapomniany..." Byłaś gwiazdką
dla swych bliskich, Skarbem ukochanym, odeszłaś szybko..łzy, żal
pozostały..Taka była wola Twoja Panie..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze zaległe URODZINOWE światełko pamięci dla Pani, Pani
MARIANNO...Pani pamięci...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie nasze takie puste się staje, gdy odchodzi kochana osoba, gdy Jej twarz,
możemy zobaczyć jedynie na fotografiach...Tęsknimy za nią bez
końca...❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.