Tak trudne jest nasze życie, gdy pozostaliście, tylko
wspomnieniem...Wspomnieniem pięknym, istnieniem niepojętym, ciągłą serca
tęsknotą..❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Gdyby miłość umiała uzdrawiać,a łzy wskrzeszać,wszyscy bylibyście tu
nadal z nami.P.Marianno!Najpiękniejszą wiosenną lampeczkę mojej
pamięci...posyłam dla Pani do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
*❤*Życie nie daje nam tego co chcemy,tylko to co ma dla nas los.Serca nasze
zranione, tęsknotą przepełnione...Byłaś jedyny, wyjątkowa Maryniu
kochana...*❤*
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ ❤ ❤ ❤ ❤ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ❤ ❤ ❤ ❤ ❤
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
°*•❤️✿❤️•*° JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
°*•❤️✿❤️•*°
Zgłoś SPAM
(*)
Czy blask tego znicza rozjaśni mroki
i żałość w sercach przytłumić zdoła
nad losem bezlitosnym,życia przemijaniem?
•.☆.•WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ, JEJ DUSZY, PANIE.•.☆.•
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Bez trwogi, nie bez żalu poszłaś w kres, który nagle w nieznane przeniósł
Cię strony, w tę spokojną ciszę, gdzie wieczność przebywa, i którą
chmura pełna tajemnic okrywa...Pokój Tobie wieczny...
"Cokolwiek w sobie ma ten świat odmienny,wszystko przemija jako
jednodzienny kwiat, który pięknie się rozwinie rano, a w południe
zaginie..." Pozostawiam światełko mojej pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w
naszych sercach"
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy otwieramy o świcie, nasz wzrok Was szuka tam na błękicie, gdzie
niebiański pałac się wznosi, tam serca nasze modlitwy i światełka dla Was
Kochani zanosi....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Są chwile, których nigdy nie zaprzepaścimy,godziny które tkwić będą w
nas,minuty odliczane do sekund i wspomnienia które będą wiecznie
trwać..•✿• Światełko otulone pamiecią moją dla Pani.•✿•
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W obliczu spraw ostatecznych czujemy bezsilność, która odbiera chęć do
życia, bo bez Ukochanych Najbliższych ginie ziemski cel naszego istnienia.
Światełko mojej pamięci
Zgłoś SPAM
(❤)
Codziennie myślami łączymy się z Tobą, codziennie modlitwę ofiarujemy o
Twoje szczęście Bogu..Byłaś ta jedyna, wybrana, a przez bliskich, tak bardzo
kochana...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.