P.Marianno!Moc płomyczków posyłam w dniu Urodzin,a szept modlitwy w Pani
intencji,ślę do Boga...prosząc o wieczne zbawienie i radość dla Pani w
Niebie.Córce życzę zdrowia i obfitych Łask Bożych(*)
Zgłoś SPAM
A.O
"Zostawimy kiedyś wszystko, dawne lata, dawne dni, ale tego,co w pamięci,
nie odbierze nam już nikt..." Kochana Maryniu, światełko Urodzinowe,
jako symbol naszej pamięci i ciepłe myśli o Tobie...
Zgłoś SPAM
URSZULA
Halinko przytulam Ciebie w tym trudnym dniu wspomnień URODZIN TWOJEJ MAMUSI
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO♥ Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć-
zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc....
♥ ZAPALAM URODZINOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
(*)
Tylko czas płynie bezustannie..A z nim, nasza tęsknota i
łzy...✿ڿڰۣ✿ڿڰۣ Światełko dla Ciebie Aniele w dzień Twoich
Urodzin....✿ڿڰۣ✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
urodzinowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
urodzinowe światełko p. Marianno
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Sen wieczny przyszedł nagle, nikogo o zgodę nie pytał." W dniu
rocznicy urodzin najpiękniejszy bukiet ciepłych myśli i modlitwa o
szczęście wieczne..❤️
Zgłoś SPAM
Twoja ukochana córcia
Mamuś kochana..18 raz pójdę na Twoje urodziny na cmentarz..I pomimo tylu
lat, zawsze mi łzy popłyną..Byłaś taka kochana, życie w TYM DNIU mi
dałaś..I zawsze, miłość..♥♥♥..♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością
zmienną, która może nieskończenie wzrastać." - Georg Christoph
Lichtenberg. (światełko na dziś i jutro)
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
W Dniu Urodzin....♥
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wraz z Wami radość umknęła w nieznane..Wszystko co piękne odeszło na
zawsze..Jak więc znaleźć wiosenne promienie słońca?..₪ Jaśniutkie pełne
ciepła Urodzinowe światełko zapalam dla Pani,P.Marianno.₪
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ღ*•
Pozwól nie tęsknić nam Boże
do tego, co być nie może- Pamiętam
•*ღ♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność,smutek i żal boli....Wy przeszliście do innego świata,a my tutaj
umieramy powoli,wspominamy z Wami przeżyte lata...z Waszym odejściem dla nas
czas szczęścia minął....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA..[[♥]]..PANI MARIANNO.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wspomnienia zawsze pozostaną czas tyka wciąż miarowo serce nie chce
przystanąć ani na chwilę, nadchodzi czas zadumy, wzniosły czas anioły
przenoszą myśli do tych odległych dni które już nie wrócą
Zgłoś SPAM
A.O
Życie to chwila. Życie jest jak świeca, wypalamy się powoli. Lecz każdy z
nas płomyk wznieca, każdego czasem coś boli, coś mu doskwiera. Lecz, jest
też nadzieja i smutku są łzy...Maryś, trudno tak..
Zgłoś SPAM
(❤)
Serce..Graj melodię smutku..graj najpiękniejszą nutę..Już zawsze będziemy
tęsknić za Tobą...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Ci co tu jeszcze zostali,niech nie płaczą bez końca,niech spojrzą
optymistycznie w stronę słońca i zapamiętają,że nasi Bliscy jeśli
zasłużyli..Swe miejsce w Niebie już mają.Światełko Pani zapalam(*)
Zgłoś SPAM
(*)
Miłość jest darem,który jest najpiękniejszy..Można obdarzać nim w
nieskończoność, a nigdy się nie wyczerpie... ¸.•♥¸.•´
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.