❤️۩۩ Słowa tęsknoty, słowa modlitwy..niech biegną do Boga w
Niebie..Zabrałeś Ją, na niebieskie niwy, bo była ukochaną owieczką
Twoją..Chciałeś Ją mieć u siebie, aby szczęśliwa była w
Niebie..❤️۩۩
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❄❤❄ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH ZAWSZE PŁONIE ❄❤❄
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Oczy pełne łez,serce pełne żalu.Dusza smutkiem wypełniona a Dom
przepełniony pustką... tu na ziemi.Światełko Pamięci Pani Marianno.
♡«♥«♡
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ Pamiętajmy o Tych, którzy Rzekę Życia już przepłynęli..Pozostali w
naszej pamięci... Zapalony znicz wyznacza Im szlak do portu naszych
serc...♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
...Miłość przezwycięży nawet śmierć,bo kochać Was nigdy nie
przestaniemy.Dowodem na to jest nasza nieustająca pamięć...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i pozostawiają ludzi, którzy za nimi
tęsknią..."
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARIANNO W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ZAPALAM ŚWIATEŁKO PAMIĘCI Do Świąt mnie
nie będzie dlatego już dzisiaj bliskim życzę spokojnych ŚWIĄT
WIELKANOCNYCH
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♥. PANI MARIANNO .♥...Modlitwa i światełko w Niedzielę Palmową dla Pani
.........Pani Halinko dziękujemy za pamięć o Michale,za wspólne
trwanie.Pozdrawiamy.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mimo czasu który mija,nic tęsknoty nie zabija,sercem ciągle jesteśmy z Wami
,każdy dzień jest dla nas trudny,każdy bardzo smutny lecz nic zmienić nie
możemy,chociaż tęsknimy tak szalenie
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu, Aniele kochany nigdy nie zagoją się po Twoim odejściu rany..Byłaś
naszym dobrym Duszkiem, ale Pan Bóg zdecydował i zabrał Cię do siebie..Teraz
Aniołem jesteś w Niebie..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Na dzisiejszą Niedzielę Palmową,posyłam Pani do Nieba...moją
modlitwę i płomyczek pamięci,bo tego Wam wszystkim potrzeba.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Jezu do krzyża gwoźdźmi przybity " zmiłuj się nad nami i
p.Marianną
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ LAMPECZKA KOLOROWA ♨ W NIEDZIELĘ PALMOWĄ ♨ I MOJA PAMIĘĆ PANI
MARIANNO..❤️
Zgłoś SPAM
(❤)
۩۩இ۩இ۩۩ Światełek blask..to pamięci znak.
Modlitwy szept..to prośba o Twoje szczęście.
Na zawsze pozostaniesz w pamięci...
۩۩❤️۩۩
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤.•°*˜”*°•. Zapalam najjaśniejsze światełko w Niedzielę Palmową
.•°*˜”*°•.❤
Zgłoś SPAM
❤️
Jestem..pamiętam..czuwam..!Bo pamięć o Tych, co odeszli jest darem
największym...
Zgłoś SPAM
(*)
★★ Zapalam światełka pamięci,niech płoną za Tych,co odeszli do krainy
cienia...niech Im Bóg da szczęście,a my nigdy nie damy im
zapomnienia...★★
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.