Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Dlaczego Boże tak nas doświadczasz, zabierasz tych, których najbardziej
kochamy, dlaczego obdarzasz nas bólem rozstania...?❤
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI....
Zgłoś SPAM
Hanna T.
°*•✿•*°*•✿•*° NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA
°*•✿•*°*•✿•*°
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Wielu spośród żyjących zasługuje na śmierć A niejeden z tych,
którzy umierają, zasługuje na życie."John Ronald Reuel Tolkien
◇◆◇◆ TWOJEJ PAMIĘCI ŚWIATEŁKO P.MARIANNO ◆◇◆◇
Zgłoś SPAM
(*)
Boże, Ty wiesz, ile na ziemi tęsknoty i łez jest...Ilu ludzi płacze za
swoimi bliskimi, którzy odeszli już do życia wiecznego..Daj Im Panie
szczęście i spokój w Twoim Domu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Życie, to krótka chwila między pierwszym i ostatnim oddechem.."
Ból zmienia swe barwy, a miłość ciągle taka sama...۩۩
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Światełko i modlitwę zostawiamy...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Bo cóż warte życie bez Was, cóż warty piękny, jasny dzień, gdy nie ma
Was... wszystko zdaje się być snem...Kochani
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani Pani Marianko...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech Cię Bóg błogosławi i strzeże,niech rozpromieni oblicze Swe
nad Tobą i obdarzy Cię łaską i pokojem.Spokojnego snu.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Ten tylko wie, kto Cię znał, jaką wspaniałą, dobrą, osobą byłaś..Ile
straciliśmy przez te lata, kiedy mogłaś jeszcze żyć, los zdecydował
inaczej..Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nie umarła,niech Pan da Ci radość wieczną
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
I myśli markotne i serca samotne..odkąd odeszliście z naszego świata..
Zgłoś SPAM
córka
Mamo, cóż mam Ci napisać..Ty wiesz, że tęsknota za Tobą jest taka
dotkliwa..Często w moich oczach łzy, gdy wspominam..Moja Margeritko kochana,
żal w moim sercu trwa...**❤️**
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.