Najpiekniejszy promyk do samego Nieba na dzisiaj...na ten zapłakany deszczem
dzień ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Są takie chwile urocze i cudne, a każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne, a w sercu smutek a w sercu żal..[*]..
Zgłoś SPAM
córka
Mamuniu kochana...♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Tułaczka moja już dobiegła kresu, dla moich oczu słońce ziemi zgasło. W
Tobie mój Panie znajdę pokój wieczny, Ty będziesz dla mnie niegasnącym
światłem".
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Tak trudno w to uwierzyć,że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu,łza na
twarzy której nikt nie zauważy ✿ Wirtualne światełko ✿
Zgłoś SPAM
(❤)
Tęsknota i dużo niewypłakanych jeszcze łez..Wciąż w nas jest..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Oni są nadal jakby żywi,nadal wytrwale tkwią wśród nas...Ich Dusze przy nas
na zawsze pozostały...tylko Ich ciała,zabrał już czas.Światełka blask i
modlitwy szept,posyłam Pani do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Modlitwy szept i światełka blask na znak mojej nieustającej pamięci »❤«
Zgłoś SPAM
ku pamięci
♥ڿڰۣڿ`•.♥´¨ڰۣڿ
Są takie miejsca gdzie ciszę się słyszy...
cisza opowiada o ludziach, którzy wśród nas byli.
Drzewa szumią o naszej tęsknocie...
kwiaty o łzach, którymi zostały podlane...
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia W
Zgłoś SPAM
(*)
Myślimy o Was..Kochamy..I czekamy na spotkanie...Czy ono rzeczywistością się
stanie? ♥✿♥ڿڰۣ
D O B R A N O C moje Szczęście!!! Dziękuję, za to, że byłaś moją
Mamą!!! Wiem, ze jesteś ze mną..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pali się płomyk w zniczu,zapalamy go szepcząc cicho pacierze,za Tych p.
Marianno o których pamiętamy...choć Oni są nie tylko w naszych sercach,lecz
równocześnie już u P.Boga w Niebie.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Zostawiamy swoje ciepłe myśli o Tobie Maryś kochana...Bądź Aniołem dobroci
w Niebie, jak byłaś tu, na ziemi...My, tęsknimy i modlimy się za Tobą...
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nie było życia po śmierci,człowiek byłby oszukany...mamy
nadzieję,że Nasi Bliscy są tam szczęśliwi,tylko takie myśli pozwalają
żyć i myśleć o spotkaniu z nimi....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Śpij spokojnie Pani Marianno,niech światłością Pana cieszy się Twoja
dusza..((♥))..ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI.
Zgłoś SPAM
córcia
Więzami miłości złączone jesteśmy na zawsze, Mateńko kochana...Pamiętam
Twoje ciepło, chociaż minęło tak wiele lat...Pamiętam Twój głos
miły...Tęsknię....Kochana, wróć do mnie, choć na chwilę!!(❤)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.