Dziś Wielki Piątek..Adoracja krzyża,na którym Chrystus oddał swoje
życie..A my idziemy do niego..z Jego krzyżem męki,ale też wielkiej miłości
do nas..Pokój Tobie..z krzyżem żyłaś, z krzyżem umarłaś..
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Dlaczego tak w życiu jest że wszystko musi się kończyć?Że coś na czym
bardzo nam zależy nagle się kończy i znika.Pryska jak czar.Dlaczego miłość
potrafi zadać tyle bólu? Jaśniutkie światełko pamięci.♡
Mamuś moja...♥ Nigdy już Święta nie były dla mnie świętem..odkąd
odeszłaś, były smutne i chciałam, aby jak najszybciej minęły...♥
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tu, Wy tam po drugiej stronie Nieba, nasza miłość i tęsknota obraz Wasz
wciąż przywołują, dziś bez Was Ziemia pusta....tak bardzo brakuje nam Was
Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
WIELKI CZWARTEK - Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno kochana.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Dziś Wielki Czwartek...niech Cię Anioły skrzydłami otulą...w
radości Niebiańskiej znajdziesz pocieszenie.Moja modlitwa i lampeczka
pamięci...dla Pani.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Czekamy, jak co roku na zwycięstwo życia nad śmiercią..Dobra nad złem..Ono
nam daje nadzieję na życie nowe w lepszym świecie...Maryniu,niech duch Twój
będzie z nami, w ten czas oczekiwania...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Już „Zając“ w drodze..zbliża się powoli...a nasze serca rozterką
wypełnione,uczucia mieszają się boleśnie..i radość i tęsknota
kochani..Jaśniutką Lampeczkę na Wielki – Zielony - Czwartek zapalam...
♥♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(*)
Już coraz bledsze wspomnienia..a rana, ciągle bolesna..tęsknota nie
mija..Świeć Panie nad Jej duszą...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Pozostały nam wspomnienia i żal niewypowiedziany, że odeszłaś Aniele
kochany..Mogliśmy jeszcze razem cieszyć się życiem, ale, Bóg chciał
inaczej...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego,
co pragnie dusza.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
I tak mijają dni ... nie brakuje nam na szczęście wspomnień - to one
pozwalają czasem uśmiechać się przez gorzkie łzy (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czekamy kiedy się spotkamy,czy czas będzie tak łaskawy,by nas rany nie
bolały,nie pękały...byśmy wytrwali...dziś płaczemy i tęsknimy...Kochani
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem,kochani…pamiętam ..(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.