PANI MARIANNO..♥..Światełko Pamięci i modlitwa w Wielką Sobotę....Pani
Halinko życzymy zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.pełnych
wiary,nadziei i miłości.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W czas Wielkanocy dla Pani Marianki moje smutne światełko...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(❤)
WIELKA SOBOTA i nadzieja Zmartwychwstania syna Jego jedynego, który za nas na
krzyżu skonał..I wiecznie żyć będzie ze swoim Ojcem w Niebie...Alleluja!
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wielkanocne Światełko pamięci niech nigdy nie gaśnie...[*]... Twoim bliskim
życzę spokojnych ,zdrowych Świąt Wielkanocnych.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃W PIĘKNE SŁONECZNE
ŚWIĘTO, ZMARTWYCHWSTANIA CHRYSTUSA, ZAPALAMY ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I ZOSTAWIAMY
MODLITWĘ NA ŚWIĄTECZNE DNI ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥ ▂▃ ▃▂ ♥
▂▃
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dziś WIELKA SOBOTA,ślę Pani do Nieba,moją lampeczkę pamięci z
modlitwą...bo to najważniejsze p.Marianno,czego Wam wszystkim potrzeba.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Jest czas narodzin i śmierci, czas radości i smutku... _⊰♥⊱_ Czas
sadzenia i zbierania plonów, czas na uśmiech i czas na łzy...W Wielką
Sobotę dla Ciebie, Maryniu..._⊰♥⊱_
Zgłoś SPAM
ku pamięci
-✿ڿڰۣ❤ ZAPATRZENI W PRZESZŁOŚĆ CIENI..POGRĄŻENI W MARZEŃ
TONI..ŚNIMY ZŁUDNE SNY NA JAWIE, WE WSPOMNIENIACH POGRĄŻENI..POKÓJ DLA TWEJ
DUSZY.-✿ڿڰۣ❤..Tylko wiara i nadzieja pozostała..na
spotkanie-✿ڿڰۣ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie rozlega się Tam płacz...nie doskwiera i Tam ból,Tam ... mieszka
szczęście,Tam odpoczywa serce... pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W Wielkim Piątku jest smutek,jest refleksja.Zawsze tak jest,gdy ktoś
odchodzi,umiera.Pamiętajmy jednak,że śmierć to również nadzieja.Nadzieja
na życie wieczne...Najjaśniejsze światełko pamięci...
Zgłoś SPAM
A.O
Mijają lata znacząc swój ślad
i pory roku się zmieniają..
one tak, jak wszystko na świecie,
biegną zbyt szybko, przemijają..Tak, jak nasze życie Maryniu kochana...
Zgłoś SPAM
córka
Mamuś kochana..każde Święta są trudne, każde smutne...Wspominam..i w moich
oczach łzy...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Słowa modlitwy w Pani intencji,posyłam z lampeczką mej pamięci na Wielki
Piątek...do Nieba.Spokojnego snu P.Marianno.((*))
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które
zawsze wywoływać będą morza łez i są takie osoby na myśl o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..."
Zgłoś SPAM
(❤)
W wielkopiątkowej ciszy i skupieniu
rozważać będziemy mękę Chrystusową
po drodze usłanej naszymi grzechami
pójdziemy za Jezusem drogą krzyżową...WIELKOPIĄTKOWA PAMIĘĆ I MODLITWA...
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Zawsze w sercu
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Dużo cierpiałam, lecz koniec się zbliżył..Poszłam, o Chryste, do stóp
Twego krzyża,
czas mnie w proch zamienił..czekam na zbawienie!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.