Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
532942
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Życie Twoje, to trudna droga, ale zawsze z Bogiem..Bądź teraz szczęśliwa z Najwyższym w Jego krainie..❤..ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ..❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
zostawiamy światełka naszej pamięci...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć wstanie słońce,wyjdzie zza chmurki,już nic nie będzie takie samo,bo przecież nie ma tu Was...choć uśmiech może kiedyś wróci,już nic nie będzie takie samo... Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Śmierć bezlitośnie wyrwała Cię kochana Maryniu z naszego świata..nie pozostawiła nic, oprócz łez i tęsknoty...❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak,jak co dzień świeci słońce,czasem pada deszcz,wieje niekiedy wiatr...wszystko nadal jest jak kiedyś...tylko Ciebie p.Marianno już nie ma,tylko Ciebie nam bardzo brak.Światełko ode mnie((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem. My pamiętamy i ta pamięć pozostanie. Cichym serca wspomnieniem Światełko Pani zapalam..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
(❤)
Trudno tak, gdy cały świat zawalił się w minucie..I nie było już nigdy radości, tylko smutek i łzy bezsilności...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ *•❄•* NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *•❄•* ❤
Zgłoś SPAM
córcia
Mami...moja kochana, Twoje troskliwe, kochane serce, Twoje tak pracowite ręce..dziękuję Ci moja najdroższa..♥..Wiem, że opieką mnie otaczasz i miłością która trwa...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Kiedyś,otwo­rzycie nam bramy Nieba.. My Was prze­cież tak bar­dzo kochamy, tak pra­gniemy wziąć Was znów za ręce..A teraz musimy żyć w żalu, otu­leni mię­ciutką tęsknotą..●(✽)●.
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Miłość nie poginie. Zawsze w pamięci się schowa.''- Ks. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
ku pamięci
((✿)) Nic nie zniszczy miłości, nic nie zatrze wspomnień, nie ulży tęsknocie..Bo prawdziwe uczucia przetrwają zawsze, pomimo rozłąki..serce płacze...((✿))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć żegnaj gdy się kocha.( dzis jest 5 lat jak jestem z niektórymi na tej stronce w bólu ,dziękuję o pamięć o naszych bliskich)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy •✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1945   1946   1947   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"