Życie Twoje, to trudna droga, ale zawsze z Bogiem..Bądź teraz szczęśliwa z
Najwyższym w Jego krainie..❤..ŚWIATEŁKO NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ..❤
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
zostawiamy światełka naszej pamięci...(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć wstanie słońce,wyjdzie zza chmurki,już nic nie będzie takie samo,bo
przecież nie ma tu Was...choć uśmiech może kiedyś wróci,już nic nie
będzie takie samo... Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Śmierć bezlitośnie wyrwała Cię kochana Maryniu z naszego świata..nie
pozostawiła nic, oprócz łez i tęsknoty...❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak,jak co dzień świeci słońce,czasem pada deszcz,wieje niekiedy
wiatr...wszystko nadal jest jak kiedyś...tylko Ciebie p.Marianno już nie
ma,tylko Ciebie nam bardzo brak.Światełko ode mnie((*))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem. My pamiętamy i ta
pamięć pozostanie. Cichym serca wspomnieniem Światełko Pani
zapalam..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
(❤)
Trudno tak, gdy cały świat zawalił się w minucie..I nie było już nigdy
radości, tylko smutek i łzy bezsilności...
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ *•❄•* NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *•❄•* ❤
Zgłoś SPAM
córcia
Mami...moja kochana, Twoje troskliwe, kochane serce, Twoje tak pracowite
ręce..dziękuję Ci moja najdroższa..♥..Wiem, że opieką mnie otaczasz i
miłością która trwa...♥
Zgłoś SPAM
(*)
Kiedyś,otworzycie nam bramy Nieba..
My Was przecież tak bardzo kochamy,
tak pragniemy wziąć Was znów za ręce..A teraz musimy żyć w żalu,
otuleni mięciutką tęsknotą..●(✽)●.
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
,,Miłość nie poginie. Zawsze w pamięci się schowa.''- Ks. J.
Twardowski
Zgłoś SPAM
ku pamięci
((✿)) Nic nie zniszczy miłości, nic nie zatrze wspomnień, nie ulży
tęsknocie..Bo prawdziwe uczucia przetrwają zawsze, pomimo rozłąki..serce
płacze...((✿))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Trudno się śmiać , gdy serce szlocha. Lecz jeszcze trudniej powiedzieć
żegnaj gdy się kocha.( dzis jest 5 lat jak jestem z niektórymi na tej stronce
w bólu ,dziękuję o pamięć o naszych bliskich)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.