Na granicy nocy,
nie ma nocy, jest świt.
Na granicy zimy,
nie ma zimy, jest wiosna.
Na granicy śmierci,
nie ma śmierci, JEST ŻYCIE...Ciesz się nim, w jasności naszego
Pana...(((*)))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Cóż wam moje imię powie, po tak wielu latach..? Pamięć moją zagłuszy
ciąg wzruszeń nowych...I już nic jej nie wskrzesi..Ale ja wiem, że ciągle
jestem, w jedynym, Twoim kochającym sercu trwam.♥
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
Odpoczywaj w wiecznej światłości
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️
•♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️
•♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•NA CZTERY DNI
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️
•♥•NASZEJ NIEOBECNOŚCI•♥• ❤️
•♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cichutko chmurki płyną po niebie, niosą naszą tęsknotę, bo wciąż brakuje
nam Was Ukochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Śpij spokojnie Pani Marianno,niech światłością Pana cieszy się Twoja
dusza....[♥]..
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Pamięć pozostała...
Zgłoś SPAM
(❤)
Jesteś miłości wspomnieniem..bądź dla nas w smutku pocieszeniem..Prosimy o
to serdecznie..Panie, na Twoje wezwanie stawiła się u Ciebie..daj Jej duszy
szczęśliwe życie wieczne...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
A.O
Śpij, kochana śpij..Pozostały tylko, smutek, ból i łzy...♥ Tylko cisza i
pustka nas otaczają...a w tej ciszy, modlitwę do Boga za Twą duszę
składamy...Maryniu kochana..♥
Zgłoś SPAM
Urszula
ღ*•
Pozwól nie tęsknić nam Boże
do tego, co być nie może.
•*ღ♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść...Maria Kallergi.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Przez Niebo Boże...Tobie zaufałam."Psalm.Spokojnego snu
p.Marianno,zapalam swiatełko pamięci i z modlitwą posyłam...do Nieba
bram.((*))
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Nasze myśli, nasza tęsknota..już zawsze będą z Wami, naszymi kochanymi
Aniołkami...❀ڿڰۣڿ.
Zgłoś SPAM
(*)
Nic tak nie boli, jak wspomnienia..nic tak nie wywołuje żalu, jak
wspomnienia..ŻYJEMY NIMI, ale ze łzami i czasami z uśmiechem przez łzy..Ku
Twojej pamięci Marysiu..((*))
Zgłoś SPAM
córcia
Kocham Cię moja Mateńko...Bądź przy mnie...❄️ Dużo światła zostawiam
dla Ciebie najdroższa.❄️
Zgłoś SPAM
Urszula
★* Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co
odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny .★ PANI MARIANNO
-PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spoglądamy na Wasze zdjęcia...serca ściska ból z całej mocy, wspomnienia
powracają...tęsknimy Kochani tak bardzo
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.