Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533117
Zapalone ponad rok temu
(*)
Dzięki wspomnieniom wracamy do minionych chwil..przez wspomnienia, łza się w oku szkli..dzięki wspomnieniom jesteśmy znów, na chwilę, razem..◤✿◥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. ♡❤️♡ Jaśniutki promyk już majowego światełka od serca do Pani posyłam,droga P.Marianno..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca, bez tych samych ludzi..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Z Twoim odejściem..marzeń dobiegł kres. Chodzimy na grób Twój i wspominamy, jak to było kiedyś.. Chcielibyśmy, aby powtórzyło się to znów. Zawsze będziemy z Tobą..((☆))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełko w miesiącu który tak Pani lubiła
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO-ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje Miłość i szczęście...tak bardzo tęsknimy ... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy już z Wami, Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Niewiele w życiu szczęścia jest, życie przynosi wiele łez...Osamotnieni, szukamy Ciebie codziennie chociaż w naszych myślach..Jesteś zawsze i pozostaniesz nasz Aniele kochany..❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Pamiętamy codziennie, światełko do nieba ślemy dla Pani.
Zgłoś SPAM
(❤)
Do Królestwa miłości i łagodności Pan Cię wezwał..Bądź Tam szczęśliwa na wieki...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◢◤✿◥◣ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◢◤✿◥◣
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko jaśniutkie na Weekend od serca Pani zapalam,droga P.Marianno.♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim.Światełko jaśniutkie za ostatnie dni Pani zostawiam.♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,lecz przez to Kim jest...nie przez to co ma,lecz przez to,czym dzieli się z innymi."Św.Jan PawełII.Dla Pani moja pamięc i światełko z modlitwą.((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1929   1930   1931   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"