Dzięki wspomnieniom wracamy do minionych chwil..przez wspomnienia, łza się w
oku szkli..dzięki wspomnieniom jesteśmy znów, na chwilę, razem..◤✿◥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Czas mija a rana nie chce się zabliźnić. ♡❤️♡ Jaśniutki promyk już
majowego światełka od serca do Pani posyłam,droga P.Marianno..♡❤️♡
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca, bez tych samych
ludzi..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Z Twoim odejściem..marzeń dobiegł kres. Chodzimy na grób Twój i wspominamy,
jak to było kiedyś..
Chcielibyśmy, aby powtórzyło się to znów. Zawsze będziemy z Tobą..((☆))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
światełko w miesiącu który tak Pani lubiła
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko pamięci i modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIANNO-ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie gniewajcie się, że wciąż płaczemy, choć Tam panuje Miłość i
szczęście...tak bardzo tęsknimy ... łzy przestaną płynąć, gdy będziemy
już z Wami, Kochani
Zgłoś SPAM
A.O
Niewiele w życiu szczęścia jest, życie przynosi wiele łez...Osamotnieni,
szukamy Ciebie codziennie chociaż w naszych myślach..Jesteś zawsze i
pozostaniesz nasz Aniele kochany..❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
Pamiętamy codziennie, światełko do nieba ślemy dla Pani.
Zgłoś SPAM
(❤)
Do Królestwa miłości i łagodności Pan Cię wezwał..Bądź Tam szczęśliwa
na wieki...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◢◤✿◥◣ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ◢◤✿◥◣
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko jaśniutkie na Weekend od serca Pani zapalam,droga P.Marianno.♡
♡ ♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To płacze serce,tak cichutko łka,a w smutnym oku zabłysła łza.To płacze
serce nad losem swym,odeszło szczęście i Wy wraz z nim.Światełko
jaśniutkie za ostatnie dni Pani zostawiam.♡ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,lecz przez to Kim jest...nie
przez to co ma,lecz przez to,czym dzieli się z innymi."Św.Jan
PawełII.Dla Pani moja pamięc i światełko z modlitwą.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.