Dzisiaj modliliśmy się za wszystkie duszyczki naszych Aniołków i całą
Aniołkową Rodzinkę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.
Zgłoś SPAM
(*)
Gdy przyjdzie Twa dusza do mnie..do Pana swego..dam jej spokojne, wieczne życie
w blasku chwały mojej..Już zawsze będzie ze mną...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
◕ ❤️ ◕ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO ◕ ❤️ ◕
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Gdzie miłość wzajemna i dobroć...tam zawsze znajdziemy Boga
Żywego.Spokojnego snu p.Kazimierzu.Zapalam dla Pana światełko,które z
szeptem modlitwy,posyłam do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Panie, przyjąłeś Mariannę z miłością do siebie..dałeś jej nowy dom w
niebie..Teraz opiekuj się tym Aniołem...
Zgłoś SPAM
córka
Och Mamuś kochana..ile łez naszych spadło na naszą wspólną
niedolę...Teraz już sama płaczę..Przytulam Cię moja najdroższa, codziennie
tak samo..z miłością...♡..♡..♡..♡
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...Żyjemy,ale nic nie jest już takie jak było przedtem,już nie jesteśmy
tacy sami... Modlitwa i pamięć dla PANI na te kilka dni majówki ... PANI
pamięci PANI MARIANNO ...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Przyślij nam ciepłe myśli z raju, w którym jesteś..Daj siłę do życia bez
Ciebie..Bo wspomnienia, ciągle tak bolą..Aniele ❤❀ڿڰۣڿ.
"A zawsze tak jest, że miłość nie zna swej głębi, aż do momentu
rozstania\".
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
..Bądźcie blisko nas,my jesteśmy z Wami w każdej minucie naszego
życia..[[♥]]..Światełko z modlitwą dla Pani p.Marianno kochana.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy oczy swoje otworzę o świcie, mój wzrok Was szuka tam na błękicie, gdzie
niebiański pałac się wznosi, tam serce moje modlitwy i światełka dla Was
zanosi....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem gdy odchodzą nasze Anioły,to jakby nagle w miejscu stanął czas..lecz
z Nimi cząstka nas odchodzi i gorzki smutny uśmiech,postarza naszą
twarz.P.Marianno!Dla Pani moje światełko i modlitwa.((*))
Zgłoś SPAM
Twoja córcia
Mamuś,zmagam się z tym życiem już piąty rok sama,Ty wiesz,jak mi jest
smutno moja kochana.Życie moje,to jedna wielka tęsknota,która już nigdy nie
minie,bo kochałam Was bardzo, Dobranoc mój Aniele..
Zgłoś SPAM
A.O
Na niebie, już dla nas, gwiazd nie widać, bo ta jedna, jedyna, co świeciła
najjaśniej zgasła na zawsze, pozostawiając ból i cierpienie w sercach
naszych..Maryniu...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych
łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Droga do Boga jest przez miłość,byłaś nią tutaj
Zgłoś SPAM
(❤)
Tylko myśl stęskniona codziennie leci do Was...Tak bardzo Was kochamy i
wspomnienia przywołujemy..Niech płomyk świecy pali się jasno..nasze myśli
kochana nigdy nie zgasną...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Swiatełko pamięci dla PANI na ten smutny czwartek ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.