Tańczą wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane nie
pozwalają zapomnieć, gorącem serc ogrzane- wyryły ślady słów i
zdarzeń....Kochani
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
◕ PŁOMYCZEK PAMIĘCI DO NIEBA ◕
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
(*)
Jesteśmy pielgrzymami tu na Ziemi..Idziemy do Domu Pana..Pielgrzymka dla
jednych jest mozolna i trudna, dla innych krótka. Przerwana nagle,w którejś
wiośnie życia..Pokój Twej duszy..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
W 100-lecie objawień fatimskich modlitwa za p.Marianno
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
(❤)
Tyle wspomnień..przepłakane dni..w sercach naszych, ciągle jesteś TY..I nic
tego nie zmieni..Pokój Tobie na wieki...
Zgłoś SPAM
córka
Moja miłość jest z Tobą Mateńko..♥
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Gdy życie Twoje się skończyło...Każdy dzień jest dla nas
czekaniem...Każdy dzień jest utopiony w tęsknocie...Każdy dzień naznaczony
rozstaniem..(((❤)))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jeszcze nie była pora, to jeszcze nie był czas, zamykać bramę naszych
marzeń..♨ Wirtualna lampeczka otulona pamięcią moją dlaPani,droga
P.Marianno...♨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Teraz niebo Waszym przyjacielem, śpiew anielski czas umila, księżyc srebrem
drogę ściele..spoczywajcie w pokoju Aniołki Ukochane...a nam tęsknota
pozostała
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy Bóg Cię zaprosił do wiecznego życia..poszłaś Tam, wg. Jego woli..a nam
pozostał żal, łzy, cierpienie i pustka nie do wypełnienia..Idąc Tam,
zabrałaś uśmiech..zostawiłaś gorycz rozstania..Maryniu
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marianno, Aniele..śpij spokojnie, może spotkamy się kiedyś, jak Bóg
pozwoli...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PANI MARYSIU PAMIĘTAM ❤ Są łzy, co jak ogień palą, Są serca, które się
nigdy nie żalą, Są winy, na które nie ma sędziego, Więc kiedy płaczę,
nie pytaj, dlaczego...❤
Zgłoś SPAM
(❤)
Dzisiaj słoneczko od samego rana..A Ty gdzie jesteś kochana?W jakie strony
zabrał Cię zły los?Już piękne dni,nie są takie piękne i słońce za
mgłą wspomnień się chowa..Bez Ciebie świat wieczna tęsknota
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi do raju,
niech modlitwy za Ciebie zanoszone pomogą Ci spać spokojnie, niech pamięć o
Tobie będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy
Zgłoś SPAM
(*)
Choć mija czas, na wspomnienie..smutek w sercu gości, bo odszedł Ktoś, kto
miał w sobie jeszcze, tyle do rozdania dobra i miłości...*✿*•..•*✿*
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
°*•❤️✿❤️•*° W MOIM SERCU I MODLITWIE KAŻDEGO DNIA
°*•❤️✿❤️•*°
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.