Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533375
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Wspomóż proszę Panie Boże Mariannę,Swym Miłosierdziem i otocz Ją...Swą bezgraniczną miłością,ofiarowując Jej wieczne Zbawienie.Jaśniutki płomyczek,posyłam Pani do Nieba w tę piękną NIEDZIELĘ.((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zapalam znicz płomieniem jasnym I znów płyną łzy po policzku mym Stać tak nad Twym grobem będę Nie wiem dokładnie jeszcze ile(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Wczoraj, kiedy twoje imię ktoś wymówił przy mnie głośno, tak mi było, jakby róża przez otwarte wpadła okno." W.Szymborska..Piękne imię,bądź szczęśliwa w lepszym świecie..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥ Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
córka
Tulę Cię do serca Mamuniu...czuwaj nade mną..ڿڰۣ ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć ser­ce stra­pione i oczy we łzach, my wierzymy w to, że kiedyś spot­ka­my się jeszcze raz....tęsknimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno..[[♥]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
jaśniutkie światełko
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Przyjdź w noc majową, otul nas swym powiewem..niech serca stęsknione będą blisko Ciebie...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Moja modlitwa i światełko mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
† O Panie, pełen troski i miłosierdzia, powołałeś Jej duszę do Nieba..Zlituj się nad tymi którzy tęsknią...daj im bólu ukojenie i nadzieję..A Jej duszy odpoczynek wieczny..†
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
córka
Zapaliłam dzisiaj znów znicze na Waszej mogile, tak często tam jestem..Wspomnienia.. słońca blask..I moje serce tęskniące..Przytulić Cię chcę, nic więcej, Mamo, kocham Cię..☘️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy smutek boli a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć,zostaje tylko milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Jaśniutkie pełne nostalgii,sobotnio-niedzielne światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
(*)
Miłość do Was i pamięć..nigdy się nie skończy..Przybędziemy kiedyś do Ciebie..Bóg nas połączy..♡♡ ░♡░ ♡♡...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1919   1920   1921   ...   3075   3076    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"