Wspomóż proszę Panie Boże Mariannę,Swym Miłosierdziem i otocz Ją...Swą
bezgraniczną miłością,ofiarowując Jej wieczne Zbawienie.Jaśniutki
płomyczek,posyłam Pani do Nieba w tę piękną NIEDZIELĘ.((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zapalam znicz płomieniem jasnym I znów płyną łzy po policzku mym
Stać tak nad Twym grobem będę Nie wiem dokładnie jeszcze ile(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Wczoraj, kiedy twoje imię
ktoś wymówił przy mnie głośno,
tak mi było, jakby róża
przez otwarte wpadła okno." W.Szymborska..Piękne imię,bądź
szczęśliwa w lepszym świecie..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
córka
Tulę Cię do serca Mamuniu...czuwaj nade mną..ڿڰۣ ✿
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
((*))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Choć serce strapione i oczy we łzach, my wierzymy w to, że kiedyś
spotkamy się jeszcze raz....tęsknimy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Pani p.Marianno..[[♥]]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
jaśniutkie światełko
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
Przyjdź w noc majową, otul nas swym powiewem..niech serca stęsknione będą
blisko Ciebie...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
((*))Moja modlitwa i światełko mej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
(❤)
† O Panie, pełen troski i miłosierdzia, powołałeś Jej duszę do
Nieba..Zlituj się nad tymi którzy tęsknią...daj im bólu ukojenie i
nadzieję..A Jej duszy odpoczynek wieczny..†
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
[*]
Zgłoś SPAM
córka
Zapaliłam dzisiaj znów znicze na Waszej mogile, tak często tam
jestem..Wspomnienia.. słońca blask..I moje serce tęskniące..Przytulić Cię
chcę, nic więcej, Mamo, kocham Cię..☘️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy smutek boli a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć,zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Jaśniutkie
pełne nostalgii,sobotnio-niedzielne światełko dla Pani.
Zgłoś SPAM
(*)
Miłość do Was i pamięć..nigdy się nie skończy..Przybędziemy kiedyś do
Ciebie..Bóg nas połączy..♡♡ ░♡░ ♡♡...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.