Przez noc droga do świtania,przez zwątpienia do poznania...przez błądzenie
do mądrości,przez śmierć,do nieśmiertelności.Niech zapalony dla Pani
płomyczek mej pamięci,nigdy nie gaśnie((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Cisza..Tylko wiatr szepcze te parę słów..o tęsknocie, co nie mija, o
miłości, co trwa, o żalu, że tak szybko opuściłaś nas...Tak chciałeś
Boże...Teraz wieczne szczęście Jej daj...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Anielskimi skrzydłami dobroci nas otaczaj..zapal światło, gdy w sercu
ciemność...przynieś nadzieję, gdy wkrada się zwątpienie...Wtedy będziemy
wiedzieli, że nie jesteśmy sami.¯`-❤-´¯
Zgłoś SPAM
(❤)
Gdzie jesteś Aniele, w którą stronę zabrał Cię zły los..? Zawsze brak
było Twej mądrej, dobrej rady..I chociaż płynie łza, na
wspomnienie..wierzymy, że przy nas trwasz..♣ † ♣
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
URSZULA
Odeszli bliscy, zginęły marzenia, cichutkie szepty przytłumił płacz.
Często do nas wracają wspomnienia zmienione przez upływający czas Wracając
w krainę przeszłości szukamy śladów które zatarł wiatr
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia to jedyne co pozostało... wspomnienia słów, co... szczęście
dają... wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną... wspomnienia są trwałe
i nigdy nie zasną...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
(❤)
Zapomnieć się nie da, żalu się nie uciszy..Przyszło tylko czekać w
ciszy...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Jedna chwila zmienia wszystko i pozostawia z milionem myśli, których nie
potrafimy zrozumieć..☆ Lampeczka dla Pani,droga P.Marianno,sercem
zapalona..☆
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Podaruj Panie choc trochę nadziei Tym,którzy na nią czekają...spraw Panie,by
przez łzy ujrzeli Cię Ci,którzy oprócz wspomnień...niczego już nie
posiadają.P.Marianno,zapalam dla Pani płomyczek((*))
Zgłoś SPAM
(*)
Kwiaty kładziemy na ten kamień grobowy i znicz, co wspomnienia budzi..Łzą
rosimy kwiaty na Twej mogile..bo to, co straciliśmy..nigdy nie powróci...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Panie Boże, pozwól Jej Aniołem być, z Tobą w tym lepszym świecie żyć..Bo
w Twoim domu gości, wiecznej radości.Niech będzie szczęśliwa w Twoim Domu
Panie, tam ma wieczne mieszkanie...((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
♥♥♥....Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci , o których pamięć tak
troskliwie dbamy... ♥♥♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
✿ Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem tęsknoty Która
Twe imię wciąż wzywa Choć czasami się nie da łez płynących powstrzymać,
gdy tęsknota aż boli smutku nie da zatrzymać ✿ PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Jaśniutki płomyczek ślę PANI do Nieba,a szept mej modlitwy...ślę do
Boga,prosząc o szybkie dla Pani Zbawienie.((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Najjaśniejsze światełko naszej pamięci dla Pani p.Marianno kochana..♥..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.