BĄDŹ CAŁY CZAS Z NAMI..W SMUTKU,POCIESZYCIELKĄ NASZĄ..W RADOŚCI UŚMIECHEM
NA TWARZY... MARYNIU KOCHANA..(((*)))
Zgłoś SPAM
(❤)
Pozostał piękny ślad Twojego życia..w sercach naszych...I żal,że nie dane
było Ci pozostać dłużej z nami...
Zgłoś SPAM
(*)
"Tylko Jemu oddadzą pokłon wszyscy, co śpią w ziemi,
przed Nim zegną się wszyscy, którzy w proch zstępują.
A moja dusza będzie żyła dla Niego.." Panie, daj Jej duszy odpoczynek
wieczny...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Pamięć i modlitwa jest droższa od słów...Światełko pamięci za dni mojej
nieobecności i modlitwa dla Pani,Pani Marianno...Dziękuję za pamięć o
Bartusiu podczas moejej nieobecności...
Zgłoś SPAM
Urszula
❤ Są łzy, co jak ogień palą,
Są serca, które się nigdy nie żalą,
Są winy, na które nie ma sędziego,
Więc kiedy płaczę, nie pytaj, dlaczego...❤ PANI MARIO PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
A.O
Maryniu..nasz dobry duszku..Bądź z nami w chwilach smutku i radości..W
smutku, wspomagaj siłą swego ducha, a w radości bądź jasnym promykiem
słońca...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem; - Światełko Pamięci
dla Pani p.Marianno..♥..
Zgłoś SPAM
córka
Śmierć takiej Matki,jaką Ty byłaś, to tęsknota i łzy, na całe moje
życie..(★)..(★)...ŚWIATEŁKA DLA CIEBIE MOJA NAJDROŻSZA..ODPOCZYWAJ W
POKOJU WIECZNYM..★.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Wraz z Wami odeszła część tego świata ... Odeszły radość, szczęście
... Nic nie wytłumaczy naszego smutku ... bo nikt Was nie zastąpi! (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O tych, którzy nas szczęściem przez swe istnienie w życiu darzyli, nie
mówmy z rozpaczą, że od nas odeszli, ale z wdzięcznością: Oni tu
byli!...Kochani
Zgłoś SPAM
(*)
"Świat opustoszał z bliska i z daleka
chociaż stracił tylko jednego człowieka.."
Zgłoś SPAM
mama Tadzia
Maryjo, majowa Pani, módl się za Marianną
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Za Twe dobre serce i cały Twego życia trud...modlę się by Ci
otworzył bramy Nieba...Miłosierny i kochający BÓG.Zapalone światełko,ślę
Pani na dzisiejszą Niedzielę.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Przyszedł czas na sen wieczny.ŚPIJ SPOKOJNIE..Pan Cię zbudzi, tak jak
obiecał, w dniu ostatecznym...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Nasza pamięć i modlitwa na Niedzielę.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ڿڰۣڿ☼ ✿ ☼ڿڰۣڿ Jaśniuteńkie Promyki niedzielnego światełka do
Pani posyłam,droga P.Marianno ڿڰۣڿ☼ ✿ ☼ ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Chociażbym chodziła ciemną doliną,
zła się nie ulęknę,
bo Ty jesteś ze mną.
Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną
przez wszystkie dni mego życia
i zamieszkam w domu Pańskim
po najdłuższe czasy..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.