Nasza pamięć w sercach trwa..a gdy wspominamy, po policzkach spływa
łza..Maryniu(❤)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI; - Światełko z modlitwą dla Pani
p.Marianno..♥..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wciąż myślimy o naszych Bliskich,którzy odeszli jakby w "pół
kroku"i nie zdążyli nawet spakować...bagażu Swego życia w
walizki.P.Marianno,ślę Pani jaśniutki płomyk pamięci z modlitwą do Nieba
bram(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Twoja śmierć, to tak jakby zgasło słońce i nastał mrok..Ten mrok trwa i
trwa, tak wiele lat, i już takiego słońca, jak było nigdy nie będzie, bo
Ciebie brak wszędzie..
Zgłoś SPAM
bliskie Daniela
❄️[*]❄️
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ڿڰۣڿ PAMIĘTAM KAŻDEGO DNIA ♥ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
córka
MATKA..❤️ PIĘKNA ISTOTA, JEJ DŁUŻNIKAMI JESTEŚMY DO KOŃCA SWOJEGO
ŻYCIA..❤️ MAMO, KOCHAŁAM CIĘ NAD ŻYCIE..A KONIEC TWOJEGO ŻYCIA..BYŁ
KOŃCEM MOJEGO SZCZĘŚLIWEGO ŚWIATA..❤️ ODPOCZYWAJ MÓJ ANIELE..❤️
Zgłoś SPAM
(*)
"Dzieckiem twoim Panie być..w niebie na wieki z Tobą żyć.." Gdy
zamknęły się wrota tego świata, otworzyły się wieczności...Bądź
szczęśliwa Aniele..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Jasniuteńkie światełko pamięci dla PANI ...[*]....
Zgłoś SPAM
ku pamięci
❤ Wszystko przemija, odchodzą ludzie, chwile..Lecz coś trwa, coś
zostaje..gdzieś w głębi duszy cicho gra wspomnień grajek..i już w nas
pozostaje łagodnie bratając trwanie z przemijaniem ڰۣ ❤
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na niebie jest zawsze Twoja Gwiazda, która nie pozwala zapomnieć. ❥ ♡❤
♡ ❥ Nieustające światełko pamięci Pani Marianno...niech zawsze Pani
płonie.. ❥ ♡❤ ♡ ❥
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
◕°*”˜˜”*°`PANI MARIANNO
MOJA PAMIĘĆ,
MOJA MODLITWA
`°*”˜˜”*°◕
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gwiazdy,co krążą w przestrzeniach,po drogach nieskończoności, niebo i Wy
Jesteście w naszych marzeniach, patrzymy oczami naszej miłości, patrzymy i
tęsknimy bez końca Kochani
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Wspomnienia o Was,jeszcze bardziej wzmagają tęsknotę...bo
powracając nie dają spokoju,tylko żal i łzy.Światełko i modlitwę,ślę
dla Pani...do Nieba.((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.