NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ DZIĘKUJEMY ZA
ZNICZE☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️MODLITWĘ I OPIEKĘ
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Jeszcze się płomień tli miłości, wiary, iskrzy kropelka...A wszystko to w
garstce ukryte wspomnień..i tylko, tęsknota wielka...❤️...❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Pozostały tylko wspomnienia, więcej nie mamy nic....miłość wchodzi bez
pukania i odchodzi bez pożegnania....tylko Was tak nam brakuje....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Urszula
★ Póki żyjemy i śnimy w naszych sercach Was chronimy.. Wspomnienia nie
pozwalają odetchnąć , marzenia uskrzydlają chorą duszę, lecz wciąż jest
w nas smutek i tęsknota PANI MARIANNO-PAMIĘTAM •
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Drogę Waszą teraz gwiazdy srebrem ścielą, anielski śpiew czas uprzyjemnia,
niebo domem, księżyc przyjacielem...spoczywajcie w pokoju Kochani
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Ogrzeję Cię lampeczką mej pamięci...bo choć zniknęłaś z
naszych oczu...nigdy nie znikniesz z mojej pamięci.((*))
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...
Zgłoś SPAM
(*)
Śpij Aniele drogi..Pan nad Tobą pochylił się z miłością..zabrał do
siebie, byś nie cierpiała więcej..•♥• •♥• Pokój Tobie na
wieki...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Panie Boże..Zaprosiłeś Jej duszę do niebieskiego raju..zbyt wcześnie, tak
bardzo Cię prosiliśmy, aby została z nami jeszcze..Na nic się zdały
modlitwy, błagania..zabrałeś, jak swoją..Panie (*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Twoja nieobecność była zawsze taka dotkliwa..Wspomnienia, to tylko okruchy
szczęścia, które minęło wraz z Tobą bezpowrotnie..pozostał żal za Twoim
życiem..ღ✿ღ..
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci w ten deszczowy dzień ...[*]...
Zgłoś SPAM
znajoma
"Nie płacz nad ich odejściem, ziemskich dni rozbiciem,
oni odeszli, ale żyją innym życiem."
- Buchner
Zgłoś SPAM
ku pamięci
NA ŁĄCE NIEBIAŃSKIEGO SNU ODPOCZYWASZ, OBCY CI JEST TERAZ SMUTEK I BÓL, Z
ANIOŁAMI PANU ŚPIEWASZ, TAM GDZIE MIŁOŚĆ, SZCZĘŚCIE DAŁ CI
BÓG..ڿڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Sensem jest miłość, celem Ty - Panie. Śmierć to nie nicość, lecz
zmartwychwstanie. I po to człowiek został stworzony, żeby przez życie mógł
być zbawiony..[*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... teraz
zostało tylko płakanie..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.