Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do naszych snów, by choć przez
moment znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane oczy...
Zgłoś SPAM
(❤)
"Twoje ciepło było dla świata jednym z lekarstw na ból,
Twoje ciepło pomagało w pokonywaniu życia gór,
Twoje ciepło odegnało wiele czarnych chmur." ❀❤❀ J. Picoult
Zgłoś SPAM
A.O
W tym szczególnym dniu..DNIU MATKI..nasze serca wspomnieniami
płaczą..♥♥♥♥♥♥♥♥..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Odeszłaś na drugą stronę życia,zgasłaś jak zdmuchnięta przez
wiatr świeca.Wierzę,że po drugiej stronie chmur...jest dużo
piękniejszy,lepszy i wspaniały świat.Światełko z modlitwą zostawiam.
Zgłoś SPAM
(*)
Matka, ta piękna istota, która daje nam życie i gotowa jest zrobić wszystko
dla dziecka.. Miłość największa, ale i ogromny żal, gdy Jej
zabraknie..Aniele,na pewno znalazłaś już drogę ku Bogu..
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełka wirtualne,kolorowe zostawiam na dzisiaj i za wszystkie dni mojej
nieobecności dla Pani,droga P.Marianno.. ❤️
Zgłoś SPAM
ku pamięci
☘️ I tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina...Chociaż, tak boli
każde wspomnienie, szczególnie dzisiaj, w Dniu Matki..☘️
,, CZŁOWIEK UMIERA ZNOWU ZA SZYBKO! CZŁOWIEK UMIERA...RAZEM Z ZNIM WSZYSTKO...
TYLKO WSPOMNIENIA PO NIM POZOSTAJĄ, KTÓRE WCIĄŻ MGLISTE Z CZASEM SIĘ
STAJĄ,KTÓRYCH ZA WIELE, JEDNAK ZA MAŁO..."
Zgłoś SPAM
(( ♥ )) Dorota
W Dniu Imienin Naszych Mam ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy ,powraca co dzień z chwilą
przebudzenia,a kończy przed zaśnięciem - i tak będzie do końca naszych
dni...♥. Światełko Pamięci dla Pani p.Marianno.♥.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
"Spieszmy się kochać ... ludzi tak szybko odchodzą"- Wasze lampki
zgasły, ale ich blask na zawsze pozostanie w naszych sercach ...
Zgłoś SPAM
A.O
"Śmierć przychodzi niezapowiedziana, nieproszona.
Nigdy nie ma na nią odpowiedniej chwili,
jest zawsze gościem nie na czas". Tak Maryniu, była nie na czas, bo
byłaś taka kochana..
Zgłoś SPAM
(*)
Boże, dlaczego tyle łez na tym świecie, odeszli kochani ludzie..Lecz Ty nic
nie mówisz, milczysz w niebie, czy Cię człowiecza łza nie wzrusza? Daj Jej
duszy chociaż wieczne szczęście...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
╬♥╬ Dla najdroższej mojej Margeritki wspaniałej Mamy, przyjaciółki,
cudownego człowieka..moja lampeczka zapalona z wielką miłością i
tęsknotą...╬♥╬
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Pamięć jest podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom,o
najbliższych...którzy od nas na zawsze odeszli.P.Marianno,pochylam głowę w
zadumie i modlitwie i lampeczkę pamięci zapalam.((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
Twoje życie zabrał zły los..Bądź szczęśliwa z Aniołami..My Ci przynosimy
kwiaty, zapalamy znicze i modlitwę ofiarujemy za Ciebie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.