Twoja świeca zgasła, do światła podążyłaś, poszukałaś Edenu, by tam
odpocząć. Wszystko dobre i to złe, trudne, przyjemne, smutne, radosne,
skończyło się czasem określonym..Pokój Twej duszy..(((*)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które
biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak mamy żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
(*)
"Człowieka mierzy się miarą serca.."Jan Paweł
IIڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿTwojego pięknego serca...(❤)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dni nasze są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...kochamy Was i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!W daleką drogę zabrał Cię Bóg,jedną jedyną nadzieję nam
dając,że kiedyś przekroczą Nieba próg Ci...którzy jeszcze tu
pozostają.Światełko posyłam Pani z modlitwą,do samego Nieba bram((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota... - Światełko i
modlitwa dla Pani p.Marianno..(♥)..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
A.O
Gdy lęk, gdy wokół mrok..
Bądź światłem, bądź nadziei dniem.
Wszystkim o czym śnimy,
głosem w sercu..Maryniu, Aniele..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tylko smutek, tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień...[*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.