Bądź pamięcią w sercach i najmilszym wspomnieniem...❤
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nigdy nie wiemy,kiedy życie się skończy,lecz wszyscy umierają z wiarą,że
to początek wspaniałego nowego lepszego życia w Niebie.Pani Marianno!Moją
lampeczkę pamięci i modlitwę zostawiam.((*))
Zgłoś SPAM
A.O
Aniele..nasz Aniele..Czemu tak szybko dał Ci skrzydła Bóg..i kazał unieść
się do nieba, aby na zawsze zamieszkać TAM. Dlaczego nie mógł poczekać,
byłaś nam tak bardzo potrzebna..Maryniu❤️
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nasz świat bez Was traci sens, nasze życie wciąż jest pełne łez ♥.♥
Światełko i modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
♨ I będziesz tutaj z nami do kresu naszych dni,bo śmierć to zbyt mały
powód,żeby przestać kochać.♨ ─═◕ ❤️ Jaśniutkie pełne ciepła
światełko zapalam dla Pani,droga P.Marianno.❤️ ◕═─
Zgłoś SPAM
(*)
"To, co minęło, nie przestało istnieć: stało się tylko nieobecne.”
⋟✿⋞
Byłaś światłem rozjaśniającym drogi szarego życia...
Byłaś iskrą, która rozpalała płomień radości...Byłaś...⋟✿⋞
❤..wspomnienia powracają codziennie od nowa..Otrzyj łzy. Ona już tak dawno
w niebie między aniołami jest szczęśliwa,Bóg Ją przyjął z
miłością...❤ Czeka na Ciebie, gdy wybije Twoja godzina.❤.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..
Zgłoś SPAM
córka
Serce moje..❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci,
wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
znajoma
Gdzieś w dali tli się świeczka..Tafla lustra pęka od widoku łez..Tak
smutno, gdy Was nie ma..Rozrzucone fotografie pachną wspomnieniami...W sercu
żal..♥
Bez matki trudno żyć , niech Bóg nagrodzi Twą dobroc
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
A.O
█║ Kiedy tulimy zamiast Ciebie, w ramionach wspomnienia swe...Wiemy, jak bez
Ciebie, jest źle. Świat smutny się stał..║█║..Brakuje sensu istnienia,
gdy kochanej osoby brak.
Zgłoś SPAM
Urszula
(*) Zawsze gdzieś czeka na Nas ktoś Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
Nami Niech pamięć po Tobie będzie zawsze żywa (*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Niech płomyk mego znicza rozwieje smutku cienie,niech łzy już nie
płyną,bo to niczego nie zmieni...mam nadzieję że w Niebie,jest Pani już
szczęśliwa.((*)).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.