,,O Panie ożyw mnie i dobądź z głębi ziemi.'' - Psalm
Zgłoś SPAM
Urszula
PANI MARIO PAMIĘTAM ❤️ Smutek i tęsknota…Pustka mnie otacza… W serce
żal się wlewa…Bólem i cierpieniem zapalam znicz… Znicz Wiecznej
Pamięci… ❤️
Zgłoś SPAM
Małgosia Kierepka- żona Pawła
Czas nic nie zmienia, śmierć zmienia wszystko. Pamiętam [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Co dzień dalej od rozstania, co dzień bliżej do spotkania...nie wiemy ile i
co jeszcze przed nami ale tęsknota zawsze będzie za Wami...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Płacz ustępuje, łzy schną na policzkach, jednak ból i tęsknota nie znikną
nigdy z naszych serc.... [*][*]
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Umarli umierają dopiero wtedy, gdy przestaniemy o nich myśleć...Pamięć o
nich przywraca im życie...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
P.Marianno!Jesteście nadal dla nas żywi,wytrwale przecież tkwicie wśród
nas,Wasze dusze przy nas pozostały,tylko Wasze ciała...zabrał już czas.Niech
wieczna radość w Niebie...będzie Pani udziałem((*))
Zgłoś SPAM
(❤)
❤ Nic tak nie rani serca, jak odłamki wspomnień...Ty, już jesteś po
drugiej stronie życia, gdzie cierpienia i bólu nie ma..Odpoczywaj w
pokoju...❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Jedna łza a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli....... Światełko
pamięci[*]
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Każdy płacze po tym,kto dla niego był najbliższy,kochany..Bez kogo,świat
stracił na zawsze barwy..My płaczemy po Tobie,pięknym człowieku..I tak
trudno było pogodzić się, z tym,że to Ty musiałaś odejść
Zgłoś SPAM
(*)
Płomień pamięci o Tobie zawsze będzie płonął w naszych sercach...Ty, już
znalazłaś spokojną, wieczną przystań..my ciągle idziemy po bezdrożach
świata...ڿڰۣ ✿ [[[[*]] ✿ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
PANI MARIANNO ..♥.. Modlitwa i Światełko Pamięci dla Pani.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Odchodząc zostawiliście pustkę ... cisza wdziera się przez drzwi, łzy
płyną po policzkach i odrobina nadziei, że się kiedyś spotkamy Pani
Marianno...
Zgłoś SPAM
znajoma
Pani Marysiu.."człowieczy los nie jest bajką ani snem.." Teraz śpij
spokojnie, bo jesteś wiecznością...
Zgłoś SPAM
A.O
Wspaniałej Maryni, która odeszła tak dawno, a pozostawiła tęsknotę,
żal..i same dobre o sobie wspomnienia...Ciesz się w niebie..my przyjdziemy do
Ciebie...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
córka
Promyczku mój kochany..Byłaś moim szczęściem..Trzymaj mnie za rękę i
prowadź, Mateńko..❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.