"Nie rozpaczajmy,nie rońmy łez,wiara w Boże Miłosierdzie...troskom
wszem położy kres."Dla Pani na weekend,zapalam najjaśniejszy mej
pamięci płomyczek,a szept modlitwy w Pani intencji,do Nieba ślę(*)
Zgłoś SPAM
(*)
To nasze życie, to tylko chwila snu, tu na Ziemi,a potem odchodzimy..i już nic
po nas nie zostaje oprócz łez i tęsknoty bliskich...⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Wyszeptane słowa tęsknoty niech zaniesie do Ciebie wiosenny wiatr...Wszystko
przeminęło tak szybko..został tylko żal.❤..❤..❤
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech to maleńkie światełko zaniesie do Was naszą pamięć i dobre myśli...
Bądźcie szczęśliwi Kochani....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ciepłem swych rąk chrońmy to światło,sprawmy by nigdy nie zgasło (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Musicie być mocni mocą miłości,która jest potężniejsza niż
śmierć;..J.P.||.....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.MARIANNO...[♥].
Zgłoś SPAM
(❤)
Coś chcieliśmy Ci napisać od serca, ale wszystkie myśli, wszystkie słowa
poplątały się..Więc najprościej Ci mówimy: "Ty Aniele ciągle jesteś
w sercu mym..".❤
Zgłoś SPAM
znajoma
ŻYCIE..JEDNA CHWILKA TU NA ZIEMI..WIECZNOŚĆ, TO SPOTKANIE Z BOGIEM I
NIEŚMIERTELNE DALSZE ŻYCIE..PAMIĘTAM O PANI, MARIANNO **((**NIECH PAN BÓG MA
PANIĄ W OPIECE SWOJEJ...**))**
Zgłoś SPAM
A.O
Wszystkie gwiazdy na niebie mówią nam, że szczęśliwa jesteś u naszego
Pana...Maryniu kochana ((*))
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Najsmutniejsze są oczy,w których zgasła nadzieja...które choć by
chciały,już niczego nie mogą pozmieniać.P.Marianno!Wszyscy za Tobą
tęsknimy,dlatego zapalamy Ci lampeczki i się za Ciebie modlimy(*)
Zgłoś SPAM
córka
Wiesz Mamuś, czasami mam już wszystkiego dosyć, dzisiaj jest taki
dzień..Byłam u Was w odwiedzinach, prosiłam o wsparcie kochaniutka moja..miej
w opiece mnie i pomóż Skarbie..
Smutna ciszo, zaprowadź nas
z powrotem w sen, do moich ukochanych miejsc..
Ciszo, ty prowadź nas
senną drogą w przeszłość..
tylko te obrazy oglądać chcemy,
które już nie wrócą..╬..╬
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najjaśniejsze światełko pamięci i modlitwa na ten pierwszy czerwcowy weekend
dla PANI...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Obłokiem zawsze bądź..Słońcem, które nigdy nie zachodzi.Otulaj nas
nadzieją ...Miłością, która nie odchodzi..." ♡ ❤️ ♡
Jaśniutki promyk światełka do Pani posyłam,droga P.Marianno.♡ ❤️ ♡
Zgłoś SPAM
(*)
❤️Płomyk pamięci
tlić się będzie zawsze,
aż po czasu kres...Aniele.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mały gest takich jak my...nie zapomnimy, palimy świece...naszej wciąż żywej
pamięci przesłanie Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.