Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥ MARIANNA JANNASZ ♥


* 01.04.1922

 

+ 10.08.1999

Miejsce pochówku: Cmentarz Wolski Warszawa

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (9)
Licznik odwiedzin strony
533734
Zapalone ponad rok temu
Zofia Sporczyk
Z dnia na dzień spostrzegam,że mój smutek narasta i jest coraz większy,to wynik ogromnej tęsknoty za Tymi,którzy na zawsze od nas odeszli.P.Marianno,codzienny płomyczek do Nieba z modlitwą ślę.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Jest taki dzień pachnący tęsknotą,gdy pytasz Boga,dlaczego i po co..Światełko pamięci na płycie grobu drży,a niechciane łzy napływają do oczu..A przecież mogłaś jeszcze tu z nami być,obdarzać miłością
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci DLA PANI ...[*]...
Zgłoś SPAM
(*)
Jeżeli umiera kochany, dobry, piękny człowiek, tracisz na zawsze cząstkę świata, który ubogacał swoim życiem..I już na zawsze tak pozostaje...Śpij kochana spokojnie, coraz bliżej Ciebie..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Światełko pamięci ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,ISTNIEJEMY PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Sen Twój długi, nieprzespany..Tęsknota za Tobą każdego dnia..Serca nasze przepełnione smutkiem, że nie byłaś z nami, z naszymi smutkami i radościami..Maryniu, tak Cię zawsze było brak.♥.
Zgłoś SPAM
córka
♥ Mami moja...♥
Zgłoś SPAM
A.O
Zabrane plany,marzenia, Twój uśmiech i dotyk miłości... Zmienione w stan nieistnienia, Tęsknoty i bezsilności... [*][*][*] Kochamy Cię,bez Ciebie jest nam Bardzo Smutno i Źle.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...bo to co miało sens odeszło razem z Tobą....i zgasło słońce,kiedy jeszcze był dzień....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.MARIANNO...śpij spokojnie..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po policzku spływa i oceanem tęsknoty,który Wasze imię wzywa...ciepłem światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani moje smutne światełko Pani Marianko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
(*)
Za Tobą, wciąż za Tobą nasze tęsknoty, wspomnienia.. Za Tobą nasze czekanie..W tym lepszym świecie, do zobaczenia.. ڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacz czasu nie cofnie,choć żal serce ściska,wspomnienia pozostaną...w naszych sercach i myślach.P.Marianno,Twe miejsce teraz z Aniołami w Niebie,zapalamy światełka i gorąco modlimy się za Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odeszłaś z tego świata,po ścieżce wytyczonej przez Boga..Może w lepszy, inny świat... Pamięć o Tobie będzie w sercu każdego...kto Cię kochał...kto Cię znał...❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(❤)
Ty już poznałaś niebiańskie ścieżki wieczności..my ciągle w niepewności żyjemy, czy Twa dusza szczęśliwa jest tam? O to się codziennie modlimy...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Miłość nie umiera, a dobroć nagrodzi Bóg
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1907   1908   1909   ...   3076   3077    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Halina Górska
30.10.2012
 
-
Ceremonię prowadził
DOM POGRZEBOWY "OLIMP"