Z dnia na dzień spostrzegam,że mój smutek narasta i jest coraz większy,to
wynik ogromnej tęsknoty za Tymi,którzy na zawsze od nas
odeszli.P.Marianno,codzienny płomyczek do Nieba z modlitwą ślę.(*)
Zgłoś SPAM
(❤)
Jest taki dzień pachnący tęsknotą,gdy pytasz Boga,dlaczego i po
co..Światełko pamięci na płycie grobu drży,a niechciane łzy napływają do
oczu..A przecież mogłaś jeszcze tu z nami być,obdarzać miłością
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Smutne światełko pamięci DLA PANI ...[*]...
Zgłoś SPAM
(*)
Jeżeli umiera kochany, dobry, piękny człowiek, tracisz na zawsze cząstkę
świata, który ubogacał swoim życiem..I już na zawsze tak pozostaje...Śpij
kochana spokojnie, coraz bliżej Ciebie..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ Światełko pamięci ║♥)░
Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,ISTNIEJEMY PÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA..."
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Sen Twój długi, nieprzespany..Tęsknota za Tobą każdego dnia..Serca nasze
przepełnione smutkiem, że nie byłaś z nami, z naszymi smutkami i
radościami..Maryniu, tak Cię zawsze było brak.♥.
Zgłoś SPAM
córka
♥ Mami moja...♥
Zgłoś SPAM
A.O
Zabrane plany,marzenia,
Twój uśmiech i dotyk miłości...
Zmienione w stan nieistnienia,
Tęsknoty i bezsilności...
[*][*][*]
Kochamy Cię,bez Ciebie jest nam Bardzo Smutno i Źle.♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...bo to co miało sens odeszło razem z Tobą....i zgasło słońce,kiedy
jeszcze był dzień....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA PANI P.MARIANNO...śpij
spokojnie..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście Aniołki rzeką naszego smutku, słoną łzą wspomnień co po
policzku spływa i oceanem tęsknoty,który Wasze imię wzywa...ciepłem
światełka przytulamy
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Pani moje smutne światełko Pani Marianko...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze.
Zgłoś SPAM
(*)
Za Tobą, wciąż za Tobą
nasze tęsknoty, wspomnienia..
Za Tobą nasze czekanie..W tym lepszym świecie, do zobaczenia..
ڿڰۣڿ♥ + ♥ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Płacz czasu nie cofnie,choć żal serce ściska,wspomnienia pozostaną...w
naszych sercach i myślach.P.Marianno,Twe miejsce teraz z Aniołami w
Niebie,zapalamy światełka i gorąco modlimy się za Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Odeszłaś z tego świata,po ścieżce wytyczonej przez Boga..Może w lepszy,
inny świat...
Pamięć o Tobie będzie w sercu każdego...kto Cię kochał...kto Cię
znał...❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
(❤)
Ty już poznałaś niebiańskie ścieżki wieczności..my ciągle w niepewności
żyjemy, czy Twa dusza szczęśliwa jest tam? O to się codziennie modlimy...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.