☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czegoś nam brak, czegoś pięknego...uśmiechu Waszego, oczu kochanych,
dżwięku Waszych słów, Waszej obecności Kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
....Swe pocieszenie nam daj i nim umacniaj,Duchu Nadziei umacniaj
nas....Światełko i modlitwa w Święto Zesłania Ducha Świętego dla Pani
p.Marianno.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Ta jedna chwila potrafi zmienić wszystko... Potrafi zabrać życie, dać mu
ukojenie... Dać ból i ogromne cierpienie...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
...„Nie płaczcie za moją nieobecnością,czujcie się blisko mnie i mówcie
do mnie jeszcze.Będę was kochał z Nieba,jak kochałem na ziemi”...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
"Nie ma Jej z nami, ale pozostała na zawsze w naszych myślach i
sercach" Już na zawsze będziesz niedościgłym wspomnieniem..marzeniem...
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wspomnienia jeszcze bardziej wzmagają tęsknotę za Wami,bo powracając...nie
dają nam spokoju,tylko ból i kolejne łzy.P.Marianno,Zielonoświątkowy
płomyczek zapalam dla Pani i z modlitwą,do Nieba ślę(*)
Zgłoś SPAM
A.O
Przyszła, tak niespodziewanie..zabrała Twoje życie..a nam pozostały tylko
wspomnienia.. Piękne ślady Twojego istnienia i żal, że zbyt krótko byłaś
wśród nas, Maryniu..
Zgłoś SPAM
(*)
Są rany, których czas nie goi...a ta nieszczęsna łza ciągle "trzęsie
się na rzęsie..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.