Obdarz, o Panie, chwałą życia wiecznego i pełnią nieśmiertelności,
Mariannę, która przez czyny wiary, nadziei i miłości, dawała na ziemi
świadectwo, że do Ciebie chce zawsze należeć...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Szczyrba
Zgłoś SPAM
ku pamięci
My tu, Ty Tam..i ciągła tęsknota i myśli do Ciebie biegną...Za tym, co się
już nie wróci, co bezpowrotnie odeszło...Za szczęściem...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Każda chwila życia to przejście przez most, coś się kończy i coś
zaczyna...i warto zatrzymać się czasem, by docenić te niepowtarzalne,
szczęśliwe chwile....
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Każdy dzień bez Was,to dzień smutku,tęsknoty i żalu.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Radośc życia minęła szybko,lecz ból nasz jest wieczny,dlatego zapalamy Wam
nasze Aniołki...codzienne płomyczki naszej nieustającej o Was pamięci z
szeptem modlitwy w Pani intencji((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Co mają te chmury niebieskie takiego, że oczy w nie ciągle wpatrzone i
serce się do nich wyrywa? Swą magią przyciągną każdego...bo Wy
tam Jesteście i tam tyle tajemnic się skrywa....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Czerwcowe smutne światełko dla Pani Marianki...
Zgłoś SPAM
A.O
Nigdy więcej nie spotkamy się
Świecy płomień już zgasł
Czyjaś droga kończy się, czyjaś początek ma
Odtąd jedno dobrze już wiem
Kochać trzeba od dziś
Jutro późno może być.
Zgłoś SPAM
(*)
Pokój Tobie Aniele..Nie chciałaś dla siebie zbyt wiele, chciałaś jeszcze
żyć..ale Bóg zdecydował inaczej, teraz odpoczywasz w spokoju na niebieskich
niwach, bądź tam szczęśliwa...۩
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci ...[*]....
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
(❤)
Wspomnienia..to raj dla tęskniącego serca człowieka, ale, my nie potrafimy
cieszyć się wspomnieniami, bo one wywołują łzy i serce na nowo zaczyna
krwawić...(❤)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Nie ma dnia i godziny bez Was.,.ból tęsknoty kwitnie, wracają wspomnienia,
płyną obolałe myśli, a serce płacze w ciszy i pyta - dlaczego?...
Zgłoś SPAM
ku pamięci
Zaschnięte łzy..
myśl..
smutek ukryty na dnie,
lecz płomyk pamięci
tlić się zawsze będzie
aż po czasu kres...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ღ♪♥♪ღ Zapalam znicz - Światełko Nadziei.Zapalam Znicz dla Tych -
którzy na zawsze zasnęli.Światełko dla Pani.Śpij spokojnie droga Pani
Marianno. ღ♪♥♪ღ
Zgłoś SPAM
córka
❤️JEST MIŁOŚĆ BEZ GRANIC, BEZ SŁÓW,
GDY TULI SIĘ CIENIE DO SERCA,
BY UKOIĆ TĘSKNOTĘ...
JEST WIELKA MIŁOŚĆ,
A NIE BYŁO SZCZĘŚCIA..MAMUNIU MOJA KOCHANA❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.